Eski nesil konsol oyunları içeren el konsolu önerisi

adardemir

Decapat
Daha fazla  
İçinde PS1, PS2, atari, Nintendo 64, Game cube, Game boy vs. eski konsol oyunlarından bulunduran el konsolu öneriniz var mı?

İçinde PS1, PS2, atari, Nintendo 64, Game cube, Game boy vs. eski konsol oyunlarından bulunduran el konsolu öneriniz var mı?

PS Vita, 3DS, PSP, DS gibi bakabilirsin. Bunlardan maalesef hiçbiri ama hiçbiri güncel değil. Keşke Sony adam gidip PS Vita2 yapsaydı. Vallahi alırız koşa koşa. Ama gidiyor Sony Q çıkartıyor.

PS Vita, 3DS, PSP, DS gibi bakabilirsin. Bunlardan maalesef hiçbiri ama hiçbiri güncel değil. Keşke Sony adam gidip PS Vita2 yapsaydı. Vallahi alırız koşa koşa. Ama gidiyor Sony Q çıkartıyor.

Hocam ben lisanslı konsollardan bahsetmiyorum ya hani içinde binlerce eski nesil oyun olan konsollar var ya birden fazla platformun oyununu içerenler onların daha güçlü bir işlemciye sahip modlanmaya oyun yüklenmeye açık hali olan bir de PS2'ye kadar destek veren bir el konsolu var mı diye merak ediyorum.

Powkitty, arnbernic tarzı konsollarda olabilir ps2 desteği yada rog ally gibi konsollarda emulator kendin yükleyip deneyebilirsin.

Geri
Yukarı