Eski NVIDIA sürücülerine ne oluyor?

Hocam eğer amaç oyunsa Game Ready driver kurmanız daha sağlıklı olacaktır. Sağ üstteki 3 noktadan hangi sürücü türünü kuracağınızı seçebilirsiniz.

1628799109303.png

Hocam eğer amaç oyunsa Game Ready driver kurmanız daha sağlıklı olacaktır. Sağ üstteki 3 noktadan hangi sürücü türünü kuracağınızı seçebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1136156
Hem oyun hem studio kullandığım için Studio daha sağlıklı geldi. YT'den videolarını da izledim çok fark yok.

Özel kurulum/hızlı kurulum kısmından özel kurulum seçip ardından temiz kurulum tikini işaretlemen gerek.
Basmıştım ona zaten,indirdi ama herhangi bir kurulum ekranı gelmedi. Bilgisayarınızı yeniden başlatın vs. diye.

Basmıştım ona zaten, indirdi ama herhangi bir kurulum ekranı gelmedi. Bilgisayarınızı yeniden başlatın vs. diye.

İlk attığın fotoğrafta indirdikten sonra hızlı kurulum dediyseniz temiz kurulum seçeneği vs çıkmaz. NVIDIA sürücü yükledikten sonra yeniden başlatma istemiyor, tabii yeniden başlatmakta fayda var.

H
İlk attığın fotoğrafta indirdikten sonra hızlı kurulum dediyseniz temiz kurulum seçeneği vs çıkmaz. NVIDIA sürücü yükledikten sonra yeniden başlatma istemiyor, tabii yeniden başlatmakta fayda var.
Hocam Game Ready'i de indirip kursam ne olur?

Geri
Yukarı