Eski oyunlar nereden indirilir?

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Arkadaşlar, iyi Sosyaller, sistemim yetmediği için değil fakat ben sevdiğim için eski bilgisayarımda çok oynadığım bir oyun olan CoD4'ü oynamak istiyorum fakat oyun orijinal şekilde satılmıyor ne yazık ki korsan var sadece. Technopat'ta korsana destek verilmediğini biliyorum fakat ben bu oyunu nereden indirilebilirim? Ayrıca bilgisayarımı daha yeni aldım virüs bulaşsın istemem. Yardımlarınızı bekliyorum.

CoD 4 satılıyor yahu.

Arkadaşlar, iyi Sosyaller, sistemim yetmediği için değil fakat ben sevdiğim için eski bilgisayarımda çok oynadığım bir oyun olan CoD4'ü oynamak istiyorum fakat oyun orijinal şekilde satılmıyor ne yazık ki korsan var sadece. Technopat'ta korsana destek verilmediğini biliyorum fakat ben bu oyunu nereden indirilebilirim? Ayrıca bilgisayarımı daha yeni aldım virüs bulaşsın istemem. Yardımlarınızı bekliyorum.
COD4'ün remastered'ı var, onu indirebilirsiniz.

Bence yeni aldıysan böyle oyunlar ilk oyna bir format atarsın olur biter. Yada internetten araştırma yapabilirsin site olmasa da güvenilir Youtube kanallarının açıklama kısmındaki linklerden. Taratma da yaparsın. Sanılanın aksine crack oyunlarda virüs tehlikesi o kadar fazla değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı