Eski oyunları widescreen fix olmadan oynayın

trans_women

Hectopat
Makaleler
5
Eski oyunları Widescreen Fix modu yapmadan, doğal hali ile oynamanızı öneririm. Böylece pikseller vs daha doğal görünüyor. Ben şuan Prince of Persia Warrior Within'i widescreen fix olmadan oynuyorum, oyunun doğal en yüksek çözünürlüğü 1024x768. Eskiden oyunlar daha iyiydi. Oynamanızı önerdiğim oyunlar:

The Suffering (GOG'dan alınabilir)
Prince of Persia Warrior Within (İsterseniz Prince of Persia The Sands of Time ile başlayın)
Far Cry 1 (GOG ve Steam'de var, Ubisoft'ta da var sanırım)
Doom 3 (BFG Edition değil, BFG edition bir remastered, siz ilkini oynayın.)
Need For Speed U1, U2 ve NFS MW 2005
Resident Evil 4 (Remake olanı değil, eskisi)

Kesin bilmiyorum ama mantıklı düşenecek olursam; atıyorum 1024x768 çözünürlükte bir oyunu kalkıp mod atarak 1920x1080 yapıyoruz, ya da 1280x1024 çözünürlükte bir oyunu kalkıp 1920x1080 yapıyoruz.
Bu oyun yapıldığında en fazla 1024x768 çözünürlükte çalışması için tasarlanmış, oyun içi efektler, pikseller vs buna göre yapılmış. Oyun içi nesne vb şeyler buna göre yapılmış. Bu yüzden oyunun kendi doğal çözünürlüğünde daha iyi görüneceğini düşünüyorum.

Bu arada eski oyunlardan Lotr BFME 1 ve 2'yi, Red Alert 2'yi ve Quake 4'ü önermeyi unutmuşum. Eminim daha pek çok eski olup da çok başarılı olan oyunlar vardır, bunları da siz önerin. Ne varsa eskilerde var cidden.

Yeni konular

Geri
Yukarı