Eski paket sigaralar nerede bulunur?

İş yerimde dediğin gibi fiyata parlament alıyorlar. Ama yüzde 100 çakma. Orjinal gibi gözüküyor ama kutuyu incelediğinde olmadığı anlaşılıyor. Bildiğin tütün tadı var. Ayrica orjinal olarak o paketleri zaten Parlament, marlboro üretmiyorki artık. Yani şuanda üstünde Türkçe yazıp parlament diye aliyorsan hepsi çakma. Hatta paketlerde izmirde üretilmiştir yazıyor. 😀
10-15 liraya normal sarma tütün al yani. 25-28 liralara satiyorlar birde. Milleti kekliyorlar.
Ben mentollü sigara aldığımda üzerinde arapça zararlı yazıyordu. Türkçe olmayıp yabancı dil olursa orjinal o paketler.

Ucuza satılması imkansız, KKTC'dan gelenleri bile sırf eski paket diye normalden pahalıya satılıyor.
Kaçak dışında ucuz olması zor.

O fiyata satılmasının tek sebebi o değil, taşıma hakkımı ailem veya dostlarıma getirmek için kullanmak varken tanımadığım bir insan için kullanırsam tabii ki de üstüne para eklerim. Ek olarak Kıbrıs'taki sigara fiyatları da 32-33 TL civarında, üstüne fiyat koyan adam Türkiye fiyatının maksimum 10-15 TL fazlasını koyuyor. Daha fazla bir fiyatta zaten alıcı bulamıyor.

Ben Kıbrıs'tan getirtiyorum. Parliament Aqua hybrid kullanıyorum. 20 kartona kadar izin var zaten.

Hocam hangi ulaşım yolunu kullanıyorsunuz? Benim bildiğime göre 2 karton hakkımız var.

Hocam hangi ulaşım yolunu kullanıyorsunuz? Benim bildiğime göre 2 karton hakkımız var.
Ben getirmiyorum, arkadaşın babası orada çalışıyor o getiriyor. Her sitede farklı yazıyor sınır için. Bir ara bi yerde 20 karton olarak okumuştum, bana da çok geldi ve saçma geldi. Mevzuat.net'te 600 sigara diyor, 30 paketi mi kastediyor anlamadım.

Konuyu hortlatıyorum. Arkadaşım bana bir tane verdi. Irak'dan gelmiş kaçak parliament. Üzerinde türkçe zararlı yazıyor.

İş yerimde dediğin gibi fiyata parlament alıyorlar. Ama yüzde 100 çakma. Orjinal gibi gözüküyor ama kutuyu incelediğinde olmadığı anlaşılıyor. Bildiğin tütün tadı var. Ayrica orjinal olarak o paketleri zaten Parlament, marlboro üretmiyorki artık. Yani şuanda üstünde Türkçe yazıp parlament diye aliyorsan hepsi çakma. Hatta paketlerde izmirde üretilmiştir yazıyor. 😀
10-15 liraya normal sarma tütün al yani. 25-28 liralara satiyorlar birde. Milleti kekliyorlar.
Buldunuz mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı