Eski PC'deki SSD yeni bilgisayara nasıl takılır?

starcalleR

Picopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle.
Yakın bir zamanda yeni bir sistem topladım ve şu an kullandığım SSD ve M.2 parçalarını yeterli bulduğum için yenilerini almadım. Onun dışındaki bütün parçalarımı yeni aldım fakat, SSD ve M.2'nin içlerinde şu anda günlük kullanımda kullanılan dosyalar, ve oyunlar var. Bunu yeni topladığım sisteme nasıl takabilirim yani SSD ve M.2'yi nasıl sıfırlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba öncelikle.
Yakın bir zamanda yeni bir sistem topladım ve şu an kullandığım SSD ve M.2 parçalarını yeterli bulduğum için yenilerini almadım. Onun dışındaki bütün parçalarımı yeni aldım fakat, SSD ve M.2'nin içlerinde şu anda günlük kullanımda kullanılan dosyalar, ve oyunlar var. Bunu yeni topladığım sisteme nasıl takabilirim yani SSD ve M.2'yi nasıl sıfırlayabilirim?

Direk yeni kasaya takın. Ardından flash ile temiz kurulum yapın.

Eğer SSD'lerden birinde Windows kurulu ise bilgisayara takıp formatlayın diğer SSD yide biçimlendirirsiniz.

" Bunu yeni topladığım sisteme nasıl takabilirim yani SSD ve M.2'yi nasıl sıfırlayabilirim?"

M.2 yi m2 girişinden. Sata'ysa diğeri sata 3 slotundan normal hdd takar gibi takabilirsin. Sıfırlamak içince windows disk yöneticisini kullanabilirsin.

Merhaba öncelikle.

Sıfırlama işlemini yeni kasaya taktıktan sonra rahatlıkla yapabilirsin. Disk yönetiminden biçimlendirme işlemini yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı