Eski PC'nin HDD'si yeni nesil PC'ye takılır mı?

frtna33

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Eski PC'nin HDD'si yeni nesil PC'ye takılır mı? Model: Samsung HD502Hı 500GB.

Ayrı bir sorumda var. Bu HDD içinde Windows 8 kurulu ve yeni PC'nin SSD'si içinde de Windows 10 kurulu. Ben bu HDD'yi tamamen nasıl temizlerim Windows falan dahil yani.

Ayrı bir sorumda var. Bu HDD içinde Windows 8 kurulu ve yeni PC'nin SSD'si içinde de Windows 10 kurulu. Ben bu HDD'yi tamamen nasıl temizlerim Windows falan dahil yani.
[/QUOTE

yeni pc ye tak biçimlendir bu arada hdd özelliklerini söyler misin 7200rpm ise ve 500GB ise sorun olmayacaktır

5400RPM ve 16 MB önbelleğe sahip olduğundan biraz yavaş kalacaktır. Depolama için kullanılabilir ancak içine oyun ya da program vs. yükleyecekseniz onlar için ağır kalacağını düşünüyorum.

Neden sadece SSD kullansın? Yetmiyor demek ki arkadaş o yüzden soruyor.
HDD Çok eski. Ön belleği 16 ve 5400 RPM düşük değerlere sahip. Ekstra depolama genelde oyun için diye düşünüyorum veya yetmez endişesi için. Ama oyunları HDD de kullanırsa çok eski olduğu için oyun içi drop yaşanır, harita geç yüklenir FPS kayıpları olabilir takılma olabilir. Geç açılma değil sadece sorun. Sizin kadar bende biliyorum ekstra ihtiyaç olarak depolama istediğini.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı