Eski polisten kaçmalı araba oyununun adı nedir?

FarukJoestar

Picopat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler. Oyun Need for Speed serisinden değil eminim oyunda hatırladığım 2 araba vardı biri Ferrari tarzı diğrini hatırlamıyorum 6 7 yaşında iken oynuyorduk.
Polisten kaçıyorduk hatta helikopter önümüze bomba bırakıyordu çarparsak araba hasar alıyordu. Ufak bir haritası o haritada da bazı kestirme yollar vardı tek hatırladığım şehir gibi bir yerden geçerken çok dar bir yoldan geçiyorduk sandalye masaya çarpıyorduk. Dediğim gibi 6 7 yaşındaki aklımla kafamda kalanlar bunlar umarım ismini bilen vardır aradım aradım bulamadım. Bilgisayar oyunu

Son düzenleme:
Merhaba iyi günler. Oyun Need for Speed serisinden değil eminim oyunda hatırladığım 2 araba vardı biri Ferrari tarzı diğrini hatırlamıyorum 6 7 yaşında iken oynuyorduk.
Polisten kaçıyorduk hatta helikopter önümüze bomba bırakıyordu çarparsak araba hasar alıyordu. Ufak bir haritası o haritada da bazı kestirme yollar vardı tek hatırladığım şehir gibi bir yerden geçerken çok dar bir yoldan geçiyorduk sandalye masaya çarpıyorduk. Dediğim gibi 6 7 yaşındaki aklımla kafamda kalanlar bunlar umarım ismini bilen vardır aradım aradım bulamadım.
Outrun?

Need for Speed: Hot Pursuit. Hem lüks araçlarla polis olup kovalıyorsunuz hem de kovalanıyorsunuz. (Lüks araç Lamborghini, Ferrari falan)

Yeni konular

Geri
Yukarı