Eski Scirocco ile Yeni Scirocco Farkı

Yani şimdi küçüklüğümden beri coupe arabaları çok severim evet passatı çok rahatlıkla alabilirim ancak sciroccoyu görünce ve sürünce passattan soğudum ve zaten passat 1.6 tdi 120 hp ve scirocconun yanında hantal kalbiliyor evet basnca o da çok rahatlıkla çekip alıyor ancak benim hoşuma giden araba scirocco oldu 3 kişilik bir aile için passata gerek yok ha dersen hocam golf var niye onu almıyorsunuz o hatlar o çizgiler ve sportif hatlar olmadığı için bana göre hepsine scirocco ağır basıyor.

Yani şimdi küçüklüğümden beri coupe arabaları çok severim evet passatı çok rahatlıkla alabilirim ancak sciroccoyu görünce ve sürünce passattan soğudum ve zaten passat 1.6 tdi 120 hp ve scirocconun yanında hantal kalbiliyor evet basnca o da çok rahatlıkla çekip alıyor ancak benim hoşuma giden araba scirocco oldu 3 kişilik bir aile için passata gerek yok ha dersen hocam golf var niye onu almıyorsunuz o hatlar o çizgiler ve sportif hatlar olmadığı için bana göre hepsine göre scirocco ağır basıyor.
Anladım. Evet Golf alınmaz ve eğer siz kullanacaksanız istediğiniz olsun.

Birde araçlar bazı durumlarda fabrika verilerinden daha iyi veya daha kötü olabiliyor. Nedenini bilmiyorum ama fabrika verisi 0-100 17 sn olan araç 11-12 sn'de 100 km/s hıza ulaşabiliyor. Yani bir iki saniyeye pek takılı kalmayın kullanıp begendiğinizi alıp keyfinize bakın skiripto olmuş passad olmuş farketmez. (y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı