Eski sevgilime yazmalı mıyım?

messithegoat

Picopat
Yer
Adana
Arkadaşlar sizce eski sevgilime yazmalı mıyım? Kızla ayrıldık ama kavga ettiğimiz için ayrılmadık. Kızın ailesi baskıcı ve kız eminim beni özlüyor.
Sizce yazmalı mıyım? Ayrıca diyelim ki kızın ailesi kızla konuştuğumu öğrendi. Ne gibi bir tepki verir ve benim ne yapmam lazım?
Oysaki benim kötü bir amacım yok. Kız ile çok iyi anılarımız var. O zamanlara geri dönmek istiyorum :(
14 yaşındayım bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam durumunuzu bütün olarak görmeden sadece yazdığınızdan çıkarım yapacaksak bence şansınızı zorlamayın ailesi müsade etmiyorsa, başınıza iş açmak istemezsiniz sizin ailenizle konuşmaya falan çalışabilirler aileleri. Dediğiniz gibi kötü bir niyetiniz yoktur ama ailesi gider ailenize kızımızı rahatsız ediyor falan der, bu tarz olaylar nadir değil. Son karar her zaman sizin tabi ki ama ben 18 olmadan bu işlere girmenin mantıklı olduğunu sanmıyorum. Olgunluk önemli, yaşınız büyüdükçe ailenizin size koyabileceği sınır da biraz gevşediği için daha özgür davranabiliyorsunuz. Anılar elbette önemli hocam ama bırakın anılarınız anı olarak kalsın başka şeylere odaklanın. Çok fazla odağınız yapmayın kızı dikkat dağınıklığına kadar yolu var.

Arkadaşlar ben kararımı verdim, yazmayacağım kıza önerdiğiniz gibi hiç belli olmaz burası Türkiye babası filan psikopattır gelir bıçaklar beni sırf konuştuğumuz için :D

4 gün sonradan yazıyorum, kız ile tekrar sevgili olduk, ailesi artık mesajlarına bakmıyormuş
Gerçekten içimdeki mutluluğu tahmin edemezsiniz :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı