Eski sevgilime yazmalı mıyım?

Norms

Kilopat
Kendisiyle saçma sebeplerden ayrıldık ve ayrılık sonrası kavga ettik, yani pek hoş ayrılmadık. Aynı sınıfta okuyoruz ve ayrılığın üzerinden 4 ay geçti. Ancak bakışmalar çok sık artı olarak geçen günlerde Spotify'da **** isimli bir kızla, dönmek istediğim kızdan önceki kız arkadaşımın ismi de **** ve bunu biliyor. Takipleştikten sonra akşam 23:00 gibi playlistinin ismini "akşamlar sensiz geçmez **** olarak değiştirdi ancak sabah uyanıp baktığımda tekrardan değiştirdiğini ve farklı bir söz yaptığını gördüm. Bana yeşil ışık mı yakıyor? Aylardır kafamdan atamıyorum, yazmak istiyorum ancak emin olamıyorum. O da bana gönderme yapıyor ve yazmamı mı bekliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazma, kovalayan sen olma.
Ben yazmasam, o yazmasa hiç olup gitmesinden korkuyorum. O yazmıyor neden bilmiyorum. Belki gururdan belki onu reddedeceğimi düşünüyor her neyse yazmıyor o da. Ama Spotify'da biraz göndermeleşme oldu karşılıklı anlattığım gibi. O da mı benle tekrar olmak istiyor? Aylardır kafamdan çıkmıyor, böylece sadece kendimi yıpratıyorum.

Ben yazmasam, o yazmasa hiç olup gitmesinden korkuyorum. O yazmıyor neden bilmiyorum. Belki gururdan belki onu reddedeceğimi düşünüyor her neyse yazmıyor o da. Ama Spotify'da biraz göndermeleşme oldu karşılıklı anlattığım gibi. O da mı benle tekrar olmak istiyor? Aylardır kafamdan çıkmıyor, böylece sadece kendimi yıpratıyorum.
Aklın çok oralara gidiyorsa, ve böyle göndermeli şeyler yapıyorsa şansını dene içinde kalmasın. Ama şunu bil kapanan sayfa eskisi gibi olmaz. Geri dönüşünü bekliyorum ne olup bittiğini yazarsan sevinirim.

Hayır istemiyor, gerçekten istese o gelir zaten. Seninle uğraşmaktan zevk alıyor bile olabilir. Bu yüzden adımı atarsan kaybedersin. Tercih senin tabii, dayanamıyorum söylemek istiyorum dersen git konuş. Sonuçta ne olduğunu haber ver bize de.

Yazma, kovalayan sen olma.

Arkadaşa katılıyorum. Seni peşinden sürüklemek istiyor da şöyle de bir gerçek var: Kızlar peşinden koşan erkekleri umursamaz, tam tersine gülüp geçer. Kızlar erişilemeyen erkeklerden hoşlanır, haberin olsun. Kendini ağırdan sat.

Hayır istemiyor, gerçekten istese o gelir zaten. Seninle uğraşmaktan zevk alıyor bile olabilir. Bu yüzden adımı atarsan kaybedersin. Tercih senin tabii, dayanamıyorum söylemek istiyorum dersen git konuş. Sonuçta ne olduğunu haber ver bize de.
Arkadaşa katılıyorum. Seni peşinden sürüklemek istiyor da şöyle de bir gerçek var: Kızlar peşinden koşan erkekleri umursamaz, tam tersine gülüp geçer. Kızlar erişilemeyen erkeklerden hoşlanır, haberin olsun. Kendini ağırdan sat.
Aklın çok oralara gidiyorsa, ve böyle göndermeli şeyler yapıyorsa şansını dene içinde kalmasın. Ama şunu bil kapanan sayfa eskisi gibi olmaz. Geri dönüşünü bekliyorum ne olup bittiğini yazarsan sevinirim.
Yazdım çoktan ve konuşmak istemediğini söyledi. Anlamıyorum arkadaşlar, bu kadar fazla göz teması kurup gönderme yapıp yazınca olumsuz cevap vermesi beni dağıttı. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı