Eski sevgilimi nasıl unutabilirim?

Bence bir insan haklı olduğu halde özür dilememeli. Böyle böyle kendinizden verdikçe karşıdakinin totosu kalkar diye düşünüyorum.

Yanlışsam düzeltin tabii ki ama ben böyle düşünüyorum. Kuzeninin tehdit etmesi de ayrı bir ironi.

Kız konularında @Jira reis daha iyi yorum yapar.

Bence bir insan haklı olduğu halde özür dilememeli. Böyle böyle kendinizden verdikçe karşıdakinin totosu kalkar diye düşünüyorum.

Yanlışsam düzeltin tabii ki ama ben böyle düşünüyorum. Kuzeninin tehdit etmesi de ayrı bir ironi.

Kız konularında @Jira reis daha iyi yorum yapar.
Evet haklı olduğum halde özür dilememem gerekirdi ama bunu mecburen yaptım. Kuzeninin tehdit etme sebebiyse kıza küfür etmemmiş. İlk kız küfür etti, ben etmedim ki. :)

Aykut hocam öncelikle 15 günlük ilişki değil, bence zaman çok önemli değil. Seviyordum işte zamanı boşver.
Sansar Salvo hocam gerçekten o kız seni şu an,senin düşündüğün gibi düşünüyor mu? Hocam eğer sizi gerçekten haketseydi ilgisi azalmazdı. Moralini daha da bozmak istemem ama başka birinden elektrik almış olabilir.

Sansar Salvo hocam gerçekten o kız seni şu an,senin düşündüğün gibi düşünüyor mu? Hocam eğer sizi gerçekten haketseydi ilgisi azalmazdı. Moralini daha da bozmak istemem ama başka birinden elektrik almış olabilir.
Aykut Elmas hocam, o kızın şu an beni düşünmediğini biliyorum. Başka birinden elektrik almış olamaz, öyle olsa illaki bir yerden haberim olurdu. Mecburen Aykut Elmas vine'ları izleyerek kızı unutmaya çalışacağım.

Aykut Elmas hocam, o kızın şu an beni düşünmediğini biliyorum. Başka birinden elektrik almış olamaz, öyle olsa illaki bir yerden haberim olurdu. Mecburen Aykut Elmas vine'ları izleyerek kızı unutmaya çalışacağım.
İzleyin hocam. Ramazanda oruç tutarken izlenir. Eski sevgiliyi unutmak için izlenir. Karantina'da sıkılınca izlenir. Şarap gibi video hepsi eskidikçe güzelleşiyor :D

Ona karşı hep iyi davrandım, elimden geldiğince üzmemeye çalıştım ve sırf ilişkimiz devam etsin, ikimiz de mutlu olalım diye haklı olduğum durumlarda bile hep özür dileyen taraf ben oldum. Fakat yine de onun bana olan sevgisi gün geçtikçe azalmaya devam etti.

Alttan alıp bir de haksız olduğun yerde özür dilersen "Fakat yine de sevgisi azaldı" değil de affedersin ama "E haliyle sevgisi de benim eşekliklerim yüzünden azaldı" demen gerekiyor. Kimse kendisini ezdiren, güçsüz görünen biriyle olmak istemez. Unutma ki affetmek, merhamet etmek güçtür. Haklı olduğu halde kendini affetirmeye çalışmak değil.

Neyse etmişsin bir hata biz senin sorunun en net cevabına gelelim.
"İyi bir kadını ancak daha iyi bir kadın kısa sürede unutturabilir."

Video izleyerek, müzik dinleyerek ancak kendine keder edinirsin, saçların dökülmeye başlar. Değmez. Başka biriyle mesajlaş (sevgili ol demiyorum, arkadaşlık ilişkisi gibi), kendini boş bırakma.

Bende 22 yaşındayken senin şuanda yaptıklarını yapıyordum. Gençliğimin en güzel çağlarını acı çekerek kendime yazık etmişim. Neyseki 25'imden sonra toparladım. Şimdi 29'um ve hayat çok daha güzel. Evliyim, mutluyum.

Yeni konular

Geri
Yukarı