Eski sevgilimle barışmak istiyorum

sexendort47

Yoctopat
Daha fazla  
Karşılıklı yapılan yanlışlar sonucu ayrıldık. 6 aylık ilişkimiz vardı. Bazen karşılaşıyoruz, hemen göz temasından kaçınıyoruz. Yaptığım yanlışlar var fakat ayrılır ayrılmaz yeni sevgili söylentisi de moralimi bozmadı değil. Olsa bile onu istiyorum, arzuluyorum. Ama her yerden engelledik ve konuşmuyoruz bile. Ne yapsam bilmiyorum öneriniz var mı? (Anlatacak çok şey var fakat buraya sığdıramam.)

Karşılıklı yapılan yanlışlar sonucu ayrıldık. 6 aylık ilişkimiz vardı. Bazen karşılaşıyoruz, hemen göz temasından kaçınıyoruz. Yaptığım yanlışlar var fakat ayrılır ayrılmaz yeni sevgili söylentisi de moralimi bozmadı değil. Olsa bile onu istiyorum, arzuluyorum. Ama her yerden engelledik ve konuşmuyoruz bile. Ne yapsam bilmiyorum öneriniz var mı? (anlatacak çok şey var fakat buraya sığdıramam.)

Kötü bir fikir dostum bittiyse bir sebebi vardır tekrar denemek rezalet bir düşünce birkaç ay en fazla üzülürsün sonra geçer kendini kafanı dağıtacak şeylere ver eskiye ait bütün anıları sil yok et emin ol unuttuğunda kendi değerini daha çok anlayacaksın.

Tabii ki unutmaya çalışıyorum fakat o olsa daha güzel olur diye sayıklıyorum kendimce. İnsan özlüyor her şeye rağmen. Zaman neyi gösterir bilmiyorum ama benim adım atmayacağım kesin.

Genelde özlediğin onun kendisi değil yaşadığın güzel günler oluyor, bana sorarsan unut. Yaşadığınız kötü günleri, kötü özelliklerini, sana yaptığı hataları, sana ettiği küfürleri, hakaretleri hatırla, her aynaya baktığında hatırla bir bakmışsın unutmuşsun hatta soğumuşsun. Yok abe illa istiyorum da diyorsan, karşılıklı yapılan yanlışları bilmediğimiz için net bir şey söyleyemeyiz, ama yazacaksan ya da arayacaksan ara. Senin kafan yorulacağına, onların kulakları yorulsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı