Eski şeyleri yapmaktan zevk alıyorum

Mırnav

Hectopat
Yaşantımın nedense garip olduğunu hissediyorum. PC başında kimi zaman Minecraft yogbox 1.0 (tee 9 yıllık mod paketi) oynarken God of War'a geçebiliyorum. Anime izledikten sonra the Godfather'ı bir daha bitirebiliyorum. Justin Bieber'dan seçmeleri dinlerken 50 yıl önceki siyahi jazz müziklerinde kendimi buluyorum.

Ben mi çok eskiyim yoksa herkes fazla mı yeni?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşantımın nedense garip olduğunu hissediyorum. PC başında kimi zaman Minecraft yogbox 1.0 (tee 9 yıllık mod paketi) oynarken God of War'a geçebiliyorum. Anime izledikten sonra the Godfather'ı bir daha bitirebiliyorum. Justin Bieber'dan seçmeleri dinlerken 50 yıl önceki siyahi jazz müziklerinde kendimi buluyorum.

Zevkler ve renkler tartışılmaz hocam.

28 yaşındayım, Türk Sanat Musikisinden aldığım zevki hiçbir müzik dalından almıyorum. Günümüz pop müziğini değil, 90'lar müziklerini dinliyorum. Yani arkadaşların da dediği gibi zevk meselesi. Ama şahsi fikrim, insan hangi zamanda olursa olsun geçmişe bir özlem duyar.

Hocam ne varki bunda ?

Yeni konular

Geri
Yukarı