Eski Sistemde Kullanılan HDD'yi Yeni Sistemde Kullanmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öncelikle formati at. Sonra internet sürücüsü i̇çin driverleri usb belleğine at. Sonra driver booster programini indir. Fotmat attiktan sonra ekran kartin nvidia ise geforce experience programini indir. Ordan otomatik güncellemeleri alirsin zaten bende ayni yöntemi uyguladim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Formatı At Sonra İnternet Sürücüsü İçin Driverleri Usb Belleğine At Sonra Driver Booster Programını İndir Fotmat Attıktan Sonra Ekran Kartın Nvidia İse GeForce Experience Programını İndir Ordan Otomatik Güncellemeleri Alırsın Zaten Bende Aynı Yöntemi Uyguladım
İnternet sürücüsü için driverları usb belleğe at derken hocam ? Tam olarak anlayamadım.

Oho. Amma uzattınız arkadaş. Hayır bir sıkıntı yaratmaz. HDD'yi takın Pc'yi açın Windows donanımları tanıyacak başlangıçta. Sonra kendisini yeniden başlatacak ve kullanmaya devam edebileceksiniz.
@MF'ın konuya bir el atmasını rica ediyorum.

Oho. Amma uzattınız arkadaş. Hayır bir sıkıntı yaratmaz. HDD'yi takın Pc'yi açın Windows donanımları tanıyacak başlangıçta. Sonra kendisini yeniden başlatacak ve kullanmaya devam edebileceksiniz.
@MF'ın konuya bir el atmasını rica ediyorum.
Sanane kardeşim ? Zorlamı yorum attırıyoruz insanlara ? Birşeyleri öğrenmeye çalışıyoruz herkes annesinin karnından sizin gibi hacker olarak çıkmıyor bilgi vermeyeceksen polemik yaratma konu altında.

Hayır, buraya öğrenmeye değil yakınmaya gelmişsiniz. Konunun 4 sayfasında da "nasıl yaparım, kafam karışık, tane tane anlat" modunda millete yakınıyorsunuz. Detaylı rehberler, videolu makaleler verildiğinde okumadan etmeden "nasıl yaparım, kafam karışık, tane tane anlat" modunda yine yakınmaya devam ediyorsunuz. Konu kapanmıştır. Her şey açık ve net anlatıldı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı