Eski sistemden çıkan HDD'yi laptopa takmak

demirais

Centipat
Arkadaşlar, eskiden kalma masaüstü bilgisayarımdaki HDD'yi laptopa bağlamak istiyorum. Bunun için önerebileceğini SATA kablosu, kutusu artık tam olarak neye önem vermem gerekiyor bilginiz varsa paylaşır mısınız?

Ayrıca elimdeki bu eski HDD'yi depolama olarak da kullanmak isterim. Teşekkürler.

Arkadaşlar, eskiden kalma masaüstü bilgisayarımdaki HDD'yi laptopa bağlamak istiyorum. Bunun için önerebileceğini SATA kablosu, kutusu artık tam olarak neye önem vermem gerekiyor bilginiz varsa paylaşır mısınız?

Ayrıca elimdeki bu eski HDD'yi depolama olarak da kullanmak isterim. Teşekkürler.

Sığmaz 3, 5" masaüstü HDD'ler laptoplar 2, 5".

Sığmayabilir. HDD'nin boyutuna göre portlar var. Yani harici harddisk olarak kullanabileceğin fiyatı en fazla 35 TL. Bence onlardan al tabii HDD kaç inç ona bakmalısın. Ölçülerine göre almalısın. Alırken 3.0 olmasına dikkat et. Daha hızlı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış anlattım galiba, laptopa takmak niyetinde değilim. Tanışabilir harddisk gibi kullanmak istiyorum. Mümkün değilse eski harddisk'imde yer alan dosyaları laptopa aktarmak istiyorum. Önereceğiniz marka vs. var mı?

Yanlış anlattım galiba, laptopa takmak niyetinde değilim. Tanışabilir harddisk gibi kullanmak istiyorum. Mümkün değilse eski harddisk'imde yer alan dosyaları laptopa aktarmak istiyorum. Önereceğiniz marka vs. var mı?
3.5 HDD'ler ek güç gerektirdiği biraz seni uğraştırır ama şöyle yapılıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler.

3.5 HDD'ler ek güç isteyecektir bu yüzden uğraşmanızı önermem.

İçinde dosyalarım var onları da almam gerekiyor. Kolay yolu yok mu?
3.5 HDD'ler ek güç gerektirdiği biraz seni uğraştırır ama şöyle yapılıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok uzun duruyor. Bu ürüne baktım
Codegen Codmax 3.5" USB 3.0 Sata 3 Disk Kutusu (CDG-HDC-35BP), Siyah: Amazon.com.tr

Bu sadece kutu mu, laptopa bağlanıyor mu?

Arkadaş bu ürünü gönderdi, Alfais 4356 Usb 3.0 To 2.5 3.5 İnç Sata Ssd Hdd Hard Disk Bağlantı Kablosu: Amazon.com.tr

Bununla da hızlı bir şekilde bağlanamaz mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı