Eski sürücüler nasıl kaldırılır?

Batu_hann

Decapat
Arkadaşlar suruculeri guncelledim fakat temiz kurulum yapmadım. Direkt eski suruculeri silebilecegim bir yontem var mi yoksa suruculeri DDU ile komple kaldirip guncel suruculeri tekrar mi yuklemem gerekir?

Hocam sistem sapıttı ben sürücülere bağlıyorum durumu oyundan atma donma yavaş açılma gibi sorunlarla karşılaştım. Bu durum buna sebep olur mu?
Yani bugün güncelledim işte ve sonra ortaya bu sorunlar çıktı

DirectX Windows Update üzerinden kurulabiliyor sadece diye biliyorum.

Hayır tabii ki de! evet Windows Update üzerinden de kurulur ama internet üzerinden de kurulabilir.
Hocam sistem sapıttı ben sürücülere bağlıyorum durumu oyundan atma donma yavaş açılma gibi sorunlarla karşılaştım. Bu durum buna sebep olur mu?
Yani bugün güncelledim işte ve sonra ortaya bu sorunlar çıktı.

Ekran kartınız nedir hangi sürücüleri kurdunuz.

Yani bugün güncelledim işte ve sonra ortaya bu sorunlar çıktı
Evet bazı kartlarda bu sorun oldu eski sürücüye dönersen çözülür.
Sürücüleri Driver Booster ile güncellemek gibi bir davranışta bulunmadıysan normal değil.
Hocam son sürücü de bende de bu durum oldu sürücüyle alakalı galiba.

GTX 1060 ekran kartım GeForce Experience üzerinden güncelledim. Diğer sürücüleri de güncelledim. Driver Booster gibi programlar kullanmadım.
Evet bazı kartlarda bu sorun oldu eski sürücüye dönersen çözülür.

Hocam son sürücü de bende de bu durum oldu sürücüyle alakalı galiba.

Hocam nasıl döneceğim?
Evet DDU ile kaldırıp yeni sürücüleri kurup sonra ise DirectX sürümünü kurunuz ve işlem bitmiştir.

DX12 kurmalıyım değil mi?
Arkadaşlar linkteki yolu izledim. Bu yöntem kesin olarak eski sürücüleri kaldırmış mıdır? Yoksa yine de DDU kullanmalı mıyım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı