Eski sürüm BIOS'a nasıl dönülür?

cemalyzr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımda değişik sorunlar var, düşük GPU kullanımı, oyunda pingimin normalden daha yüksek olması, loss gibi sorunlar yaşıyorum.
Bilgisayarımı yeni aldığımda ve güncelleme yapmadan önce böyle sorunlar yaşamıyordum. Güncellemeden dolayı böyle sorunlar olduğunu düşünüyorum.
Eski sürüm bıos'a güncelleme yapar gibi geri dönebilir miyim?
Farklı bir yöntem mi var? Varsa nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski sürüm BIOS'a güncelleme yapar gibi geri dönebilir miyim?
Aynı şekilde geri dönebilirsiniz.

GPU kullanım sorunu driver kaynaklı olabilir.

Her oyunda ping sorunu yaşıyorsanız hız testi yapıp sonuçlarınızı kontrol edin öncelikle. Mümkünse hız testini birkaç farklı cihazda deneyin. Ping değeri bütün cihazlarda yüksek çıkarsa ISS ile görüşün.

Aynı şekilde geri dönebilirsiniz.

GPU kullanım sorunu driver kaynaklı olabilir.

Her oyunda ping sorunu yaşıyorsanız hız testi yapıp sonuçlarınızı kontrol edin öncelikle. Mümkünse hız testini birkaç farklı cihazda deneyin. Ping değeri bütün cihazlarda yüksek çıkarsa ISS ile görüşün.
İnternet dowload ve upload hızlarım normal ve aynı şekilde ping değeri de normal çıkıyor oyunu 1920x1080 e alınca bu sorun ortadan kalkıyor. LOL ' de kablolu bağlantıyla bu bilgisayarda 34 ms alırken eski laptop umda 29 30 arası gidip geliyordu. DDU kullandım yeniden kurdum driver ı format ta attım ama sorun halen devam ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı