Eski sürüm GTA 5 ile yeni sürüm GTA 5 arasında FPS farkı olur mu?

Literary31

Decapat
Daha fazla  
RAM
4
Selam GTA 5 yüklemek istiyorum ama kararsız kaldım sizce eski sürüm mü yüklemem gerek bilgisiyarım düşük sistemli 4 GB RAM var hangisi dağa sağlıklı olur bir de hangi yerden yüklemeliyim?

Bunlarla hiç uğraşmayın, ben size nasıl arttıracağınızı hemen söyleyeyim.

Şimdi ilk önce oyunu 800x600 çözünürlüğe alın, ardından size söylediklerimi uygulayın.
Şu dizini takip edin;
Belgelerim>rockstar games> GTA V bu klasör içerinde settings adında bir dosya olacak onu açın, ardından dediklerimi yapın.
<Shadowquality Value="1" />
Bu ayarı 0 yapın, benim yazdığımı kopyala yapıştır yapmayın, dosya içinde arayın.

Olmaz olur mu hocam dağlar kadar fark fark var oyunun şimdiki hali ilk halinin 2 katı boyuta sahip.
Bu 7 yıl önceki GTX 1070M GTA 5 testi(1080p Ultra testi 5.40 dakikada başlıyor):
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da 1 sene falan önceki 1070 GTA 5 testi üstelik masaüstü 1070 1070M'den %5 daha güçlü(1080p Ultra testi 11.00 dakikada başlıyor):
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kenan360'ın eski sürümü indirip yeniyle aynı sonucu alması eski sürümü bu zamanda indirdiği içindir sürümü Steam'den düşürseniz bile hala içinde yeni sürümlerden bir şeyler kalacaktır ya da Steam kasıtlı olarak FPS artışı yaptırtmayacaktır en doğu sonuç 2 sürümüde k*rsan indirerek elde edilir (yada test videolarına bakarak).

Yeni konular

Geri
Yukarı