Eski tablet için Android 5.0 Custom ROM önerisi

Kerwm41

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben eski tabletimi pek kullanmıyordum, zamanında EBA, Zoom, Discord yükleyebilmek için Tab 3 Lite SMT-113 tabletime LineageOS kurarak Android 7.1.2 Nougat'a yükseltmiştim. Tabii tablet daha da kasmaya başladı, şu anda bu uygulamalara ihtiyacım olmadığı için tableti fazla kastırmayacak Android 5.0 Custom ROM arıyorum. Bu tableti bilenler bilir zaten. Tableti değerlendirmek için başka önerileriniz de varsa bekliyorum.

Android 5, günümüzün Win7'si gibi oldu. Destek konusunda çok sıkıntı çekersiniz. Hiç değilse Android 6 olsun, birkaç sene daha idare eder belki.

Android 5, günümüzün Win7'si gibi oldu. Destek konusunda çok sıkıntı çekersiniz. Hiç değilse Android 6 olsun, birkaç sene daha idare eder belki.
Hocam tablet çok kullanılabilir değil ne yüklersem yükleyeyim 0.5 yada 1 GB ram vardı, 8 GB depolama. Android 6 da olur, zaten Custom ROM konusunda çok bir seçenekte mevcut değil.

Anneannemin telefonunda 768 MB RAM vardı. Aynı sorunu yaşadım. Android 7 varmış onu yapayım dedim kasım kasım kasılıyordu. Android 6 buldum daha iyi oldu. Normalde kitkatlı cihazdı. Lineage os android 6 hali varsa olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı