Eski Telefon Kutusundan Hipernet Alınır mı?

BamBenoBozaka

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Barista
Apartmanımızda gördüğünüz telefon kutusu var. Sorum şu: Bu kutuda acaba hipernet alabilir miyim? İnternetten sorguladığım zaman 3-4 siteden 63 Mbps kadar alabilirsiniz diyor.
Ancak telefon kutusu gördüğünüz gibi apartman eski. Telefon kutusu da öyle görünürde yani hipernet alabilir miyim sizce? Resimden anlaşılabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim ana şebeke bakırsa en yüksek 16 mb alırsın(24/1mb alırsın ama çok kopma olur.ben teknik personel olarak 24/1 mb hiç öneriyorum. Eğer ana şebeke fiber ise 24-35-50mb vdsl çok rahat alırsın.bina girişindeki kutuya çok fazla takılma. Önemli olan ana şebeke.buarada kutudan evinin içene giden kablo iyi olması lazım. Bazı ince telli kablolar malesef internet sinyalini iyi geçirmiyorlar

Kardeşim ana şebeke bakırsa en yüksek 16 mb alırsın(24/1mb alırsın ama çok kopma olur.ben teknik personel olarak 24/1 mb hiç öneriyorum. Eğer ana şebeke fiber ise 24-35-50mb vdsl çok rahat alırsın.bina girişindeki kutuya çok fazla takılma. Önemli olan ana şebeke.buarada kutudan evinin içene giden kablo iyi olması lazım. Bazı ince telli kablolar malesef internet sinyalini iyi geçirmiyorlar

Kardeşim eve gelen kablo sağlıklı değil , geçen sene internet bağlatacağım zaman boş port
yok dediler, eskiden evde olan adls kablosu kaybolmuştu bizden duvarın içinden bulduk
16 mbps vodafone bağlattık ama 10 güne biticek. yeni hat çekeriz sıkıntı yok ama
ana şebeke fiber olup olmadıgını nasıl anlarız internete başvurcağım yer gelip bakmaları
lazım galiba değil mi ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı