Çözüldü Eski televizyonda kanal arama yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Çağrı Elagöz

Centipat
Daha fazla  
Eski bir TV'miz var ve kanal arayamıyoruz. Ne yapalım?

IMG_20231031_164619_898.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunların ekrandakilerle pek benzerliği yok aynısını ben de bulamadım.
Neden bahsettiniz onu anlamadım. Ekrandaki değerleri kendiniz gireceksiniz zaten benzerlik olmayacak. Stok TP ayarlarında bunlar varsa onu seçip aratacaksınız yoksa bunları yazarak veya bunları yeni bir TP olarak girip aratacaksınız bu kadar.

Öncelikle son girdiğiniz değerlerin de fotoğrafını bir çekin, arama yapmadan onlar da bir kontrol edilsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden bahsettiniz onu anlamadım. Ekrandaki değerleri kendiniz gireceksiniz zaten benzerlik olmayacak. Stok TP ayarlarında bunlar varsa onu seçip aratacaksınız yoksa bunları yazarak veya bunları yeni bir TP olarak girip aratacaksınız bu kadar.

Öncelikle son girdiğiniz değerlerin de fotoğrafını bir çekin, arama yapmadan onlar da bir kontrol edilsin.
Böyle şu an sinyal var, bir kaç radyo kanalı ve 3 TV kanalı geldi devamı yok.

Öncelikle son girdiğiniz değerlerin de fotoğrafını bir çekin arama yapmadan onlar da bir kontrol edilsin.

Tamam kanka her kanalın ayrı ayrı frekansını girmek gerekiyormuş çok çok teşekkür ederim cansın <3

Dosya Ekleri

• 16987627022064589491422382082343.jpg
    16987627022064589491422382082343.jpg
    85,8 KB · Görüntüleme: 22

Yeni konular

Geri
Yukarı