Televizyonda kanallar nasıl tekrar oluşturulur?

verse1230

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Evimizde TV+ kullanmaktayız. Yakın zamanda da iptal olacak. Televizyon işlerinden hiç anlamıyorum ailem kullanıyor ve TV+ dan sonra nasıl bir yol izlemem gerekir ? Kanalları nasıl ve nereden kurabilirim. Ne gibi ekipmanlar gereklidir ? (Olabildiğince düşük bütçe ile ). Yardımcı olursanız sevinirim. (Televizyonun Android veya akıllı bir özelliği bulunmamakta).

Merhaba. Evimizde TV+ kullanmaktayız. Yakın zamanda da iptal olacak. Televizyon işlerinden hiç anlamıyorum ailem kullanıyor ve TV+dan sonra nasıl bir yol izlemem gerekir? Kanalları nasıl ve nereden kurabilirim? Ne gibi ekipmanlar gereklidir? (olabildiğince düşük bütçe ile ). Yardımcı olursanız sevinirim. (televizyonun Android veya akıllı bir özelliği bulunmamakta).

TV de dahili uydu alıcısı var ise kabloyu TV takıp direk kullanabilirsiniz eğer kanallar kurulu değil ise TV nizde tkgs desteği var mı yok mu diye araştırın eğer var ise ayarlardan kanal kurulumundan tkgs kurulumu yapabilirsiniz 10 saniyede tüm kanallar düzenli geliyor eğer tkgs yok ise TV nizi bayağı bir kurcalamanız gerekir.

TV de dahili uydu alıcısı var ise kabloyu TV takıp direk kullanabilirsiniz eğer kanallar kurulu değil ise TV nizde tkgs desteği var mı yok mu diye araştırın eğer var ise ayarlardan kanal kurulumundan tkgs kurulumu yapabilirsiniz 10 saniyede tüm kanallar düzenli geliyor eğer tkgs yok ise TV nizi bayağı bir kurcalamanız gerekir.
TV nin dahili uydu alıcısı var ise çanakla izleyebilirsiniz.
Televizyonun arkasında bu girişler bulunmakta. Sanirim kendim uydu alıcısı almam gerekiyor doğru mudur ?

Dosya Ekleri

• IMG_20231203_002237.jpg
    IMG_20231203_002237.jpg
    131,7 KB · Görüntüleme: 16
Televizyonun arkasında bu girişler bulunmakta. Sanirim kendim uydu alıcısı almam gerekiyor doğru mudur?

Evet. TV niz sanırım biraz eski.
Size 2 adet farklı uydu alıcısı öneriyorum.
bu uydu alıcısı sıradan tkgs desteklidir kanallar kurulu ve düzenli gelir.
bu uydu alıcısı tkgs destekli çanaksızda kullanılabilen ve içinde IPTV bulununan bir cihaz ister kanalları gez ister internet üzerinden sınırsız film belgesel dizi izle.

Yeni konular

Geri
Yukarı