Eski televizyonda nasıl Netflix, YouTube izlenir?

Hocam ben Mi Stick almaya karar verdim de çok beğendim.
Android olur o zaman televizyonunuz. İOS gibi bir deneyim almak istiyorsanız Apple TV alın derim. Ha Xiaomi olarak ikinci el MiBox S bakabilirsiniz.

Mi stickin RAM i düşük. İlerde kasar. 1080P olan versiyonundan Mİ Box S geçmiştim bende.

Android olur o zaman televizyonunuz. İOS gibi bir deneyim almak istiyorsanız Apple TV alın derim. Ha Xiaomi olarak ikinci el MiBox S bakabilirsiniz.
Tamam da Apple TV Hem ikinci el, hem de eski nesil. Sonra güncelleme falan gelmeyecek. Beni uğraştıracak. Niye MiBox önerdiniz merak ettim de. Mi Stick kötü mü ki ?

Tamam da Apple TV Hem ikinci el, hem de eski nesil. Sonra güncelleme falan gelmeyecek. Beni uğraştıracak. Niye MiBox önerdiniz merak ettim de. Mi Stick kötü mü ki ?
RAMi düşük. Özellikleri düşük. İlerde sıkıntı çıkarabilir diye. Mi Stickte alabilirsiniz ama ilerde kasabilir.

Eski nesil olması şu an TVOS 17 kullanıyor olmasını değiştirmiyor. Yeni uygulamaları çok rahat kullanabilirsiniz. Cihaz 2017de çıktı ve A8 kullanıyor diye biliyorum.
Peki beni kaç sene idare eder ? Link atarsanız sevinirim. Ben bulamadım da. Yani App Store’dan istediklerimi yükleyebilir miyim ?

Geri
Yukarı