Eski televizyonda Netflix izlemek

erdenet

Hectopat
Beko B40-LEG-6b televizyonum var ve tahmin edebileceğiniz üzere eski. Normalde internete bağlanıyor ve YouTube'a giriş yapıyordu ama artık yapamıyorum. Nedenini çözemedim. Bana sunulan uygulamaları kullanabiliyorum ve bu uygulamalar arasında tahmin edebileceğiniz üzere Netflix yok. En azından YouTube'u kullanabilsem bile bu benim için yeterli olurdu ancak onu da yapamıyorum. Televizyon eski olduğu için bu konu hakkında çözüm de bulamıyorum. Bu televizyonda Netflix izlemek için ne yapabilirim diye düşünmeye başladım. TV boxlar ve TV stickler benim için pahalı, param yetmiyor. HDMI kabloda da şöyle bir sıkıntı var.

Laptop ve PS4 Pro cihazım var ancak her ikisi de monitöre bağlı. Televizyonla bu cihazların bulunduğu masam arasında yaklaşık 5 metrelik bir mesafe bulunuyor. 5 metrelik bir HDMI kablosu alıp televizyona bağlasam mı diye düşünüyorum ancak dediğim gibi iki cihazın da HDMI çıkışları monitöre bağlı. Kablosuz HDMI almayı düşündüm ancak onun da görüntü gecikmesi yaşattığını söylüyorlar. Kısacası, ne yapacağımı bilmiyorum ve fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Televizyonlardan anlıyorsanız, peki bu televizyonum internete bağlandığı halde, sizce neden YouTube'a girmiyordur? Çünkü aslında uygulaması var televizyonda. Televizyonla alakalı en ufak bir makale veya video bulamadığım için çözümü de bulamadım. Belki siz biliyorsunuzdur diye sormak istedim.

Televizyonlardan anlıyorsanız, peki bu televizyonum internete bağlandığı halde, sizce neden YouTube'a girmiyordur? Çünkü aslında uygulaması var televizyonda. Televizyonla alakalı en ufak bir makale veya video bulamadığım için çözümü de bulamadım. Belki siz biliyorsunuzdur diye sormak istedim.
Eski Tv lerde olabiliyor bu tip sorunlar. Çözüm olarak varsa Youtube uygulamasının önbelleğini temizleme yapılır. Yoksa TV yi fabrika ayarlarına döndürürsünüz. Herşey sıfırlanır. Genelde bu şekilde çözülüyor. Güncellemesi varsa yüklenerek de denenebilir.

Eski Tv lerde olabiliyor bu tip sorunlar. Çözüm olarak varsa Youtube uygulamasının önbelleğini temizleme yapılır. Yoksa TV yi fabrika ayarlarına döndürürsünüz. Herşey sıfırlanır. Genelde bu şekilde çözülüyor. Güncellemesi varsa yüklenerek de denenebilir.
Hocam şimdi televizyonda YouTube girmeyi deniyorum ama bağlanırken kırmızı çarpı işareti geliyor. Bu çözülür mü sence? Yoksa televizyon uygulamayı kaldırmış veya YouTube desteği kesmiş olabilir mi?

Hocam şimdi televizyonda YouTube girmeyi deniyorum ama bağlanırken kırmızı çarpı işareti geliyor. Bu çözülür mü sence? Yoksa televizyon uygulamayı kaldırmış veya YouTube desteği kesmiş olabilir mi?
Eski sürüm ise ondan olabilir. Başka uygulamalara giriyorsa Youtube uygulaması kaynaklıdır. Eski olanlarda genelde çözülmez. Önbelleğini temizlemeyi yada uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin.

Eski sürüm ise ondan olabilir. Başka uygulamalara giriyorsa Youtube uygulaması kaynaklıdır. Eski olanlarda genelde çözülmez. Önbelleğini temizlemeyi yada uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin.
Hocam televizyon çok eski ve uygulama kaldırma seçeneği yok. Hayır tarayıcı da yok oradan girip izlesem. Ne diye internet eklediler o zaman merak etmiyor değilim. Stok ve sabit uygulamalar var. Televizyonda NTV var, NTV Spor var, IBB Trafik bile var, Maçkolik var Yemeksepeti var, Facebook var o da eski muhtemelen, Twit TALK diye bir şey var Twitter mı bilmiyorum. YouTube var girmiyor, euronews var denemedim, viewster diye bir şey var, flickr var... Bilmediğim birçok bu saydıklarıma ek yabancı uygulama var ama uygulamalar gömülü kaldırılmıyor. YouTube girse bana yeterdi aslında. Şunu çözebilsem çok işime yarayacak ama televizyonla alakalı kaynak 0.

Not: Beko ile görüştüm bir çözümün olmadığını söylediler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı