Eski tip MMORPG'ler için arkadaş arıyorum

Mario Galigard

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar başlıktan anlaşılacağı üzere maymun iştahlı tek bir oyuna bağlı kalmayıp eski tip MMORPG oyunlarını oynayacak hatta bu oyunların mevcutta varsa private serverlarını deneyimleyecek, ömürsüz Player olmaktan sıkılmış tek bir oyuna yıllarını baymaktan yorulmuş eskiyi yad edecek bir ekip kuruyorum.

Ekibin mantığı şu olacak, arkadaşlar cuma akşamı silkroad başlayalım sıkılana kadar oynayıp bırakırız. Arkadaşlar bu akşam cabal Online indiriyoruz sıkılana kadar oynayıp bırakırız. Arkadaşlar şu akşam şuna başlıyacağız deyip böyle eski oyunları oynayacağız. Bu sayede hem bilmediğimiz tecrübe etmediğimiz oyunları da deneyimlemiş olacağız, hem de nostalji duygularımızı pekiştirmiş olacağız.

Support - tank - dps olarak rol ayrımı yapabiliriz. Eksik rolleri sürekli doldurabilirim. Her rolde tecrübem ve deneyimim vardır.

MMORPG haznesi dolu biriyim ve ekiptede bu bağlamda deneyimli isimlerin olması güzel olur. Yaş ortalaması olarak 18 yaş ve üzeri olması sağlıklı olur. Küfür yasak değil ama sürekli gereksiz kullanılmasına karşıyım. Ekipte rahatsız olan biri varsa küfür olması kabul edilmeyecek.

Örnek denenecek MMORPG'leri aşağıya yazıyorum:

Shaiya.
Rosh Online.
Twelvesky12.
İstanbul kıyamet vakti.
Silkroad.
Talisman Online.
Metin2
Knight Online.
World of Warcraft
Flyff Online.
Last chaos.
Kal Online.
Conquest Online.
Drakensang.
Runescape.
Guild wars - 2
Neverwinter.
The lord of the rings Online.
DC universe Online
Vindictus.
Adventurequest.
Skyforge.
Rift.
Aion Online.

Ve daha birçok oyunla bu liste zenginleştirilebilir.

Bayramınızı da bu vesileyle kutlamak isterim. Güzel dostluklar kurabiliriz umarım.

Bence mmorpgler öyle sıkılınca ona geçelim diyebilecegimiz tarzda oyunlar değiller :D
Elbette değiller ancak artık günümüz şartlarında zaman çok değerli ömür tek bir oyunu deneyimlemek için de çok kısa her tatlının tadına bakmak daha keyifli. Bu düşüncede olan insanları arıyorum zaten. Ayrıca illa bırakmaya da gerek yok çok sevdiğimiz çok istediğimiz mmorpgler için özel günler belirleyip onları da döndürerek oynayabiliriz.

Merhaba arkadaşlar başlıktan anlaşılacağı üzere maymun iştahlı tek bir oyuna bağlı kalmayıp eski tip MMORPG oyunlarını oynayacak hatta bu oyunların mevcutta varsa private serverlarını deneyimleyecek, ömürsüz Player olmaktan sıkılmış tek bir oyuna yıllarını baymaktan yorulmuş eskiyi yad edecek bir ekip kuruyorum.

Ekibin mantığı şu olacak, arkadaşlar cuma akşamı silkroad başlayalım sıkılana kadar oynayıp bırakırız. Arkadaşlar bu akşam cabal Online indiriyoruz sıkılana kadar oynayıp bırakırız. Arkadaşlar şu akşam şuna başlıyacağız deyip böyle eski oyunları oynayacağız. Bu sayede hem bilmediğimiz tecrübe etmediğimiz oyunları da deneyimlemiş olacağız, hem de nostalji duygularımızı pekiştirmiş olacağız.

Support - tank - dps olarak rol ayrımı yapabiliriz. Eksik rolleri sürekli doldurabilirim. Her rolde tecrübem ve deneyimim vardır.

MMORPG haznesi dolu biriyim ve ekiptede bu bağlamda deneyimli isimlerin olması güzel olur. Yaş ortalaması olarak 18 yaş ve üzeri olması sağlıklı olur. Küfür yasak değil ama sürekli gereksiz kullanılmasına karşıyım. Ekipte rahatsız olan biri varsa küfür olması kabul edilmeyecek.

Örnek denenecek MMORPG'leri aşağıya yazıyorum:

Shaiya.
Rosh Online.
Twelvesky12.
İstanbul kıyamet vakti.
Silkroad.
Talisman Online.
Metin2
Knight Online.
World of Warcraft
Flyff Online.
Last chaos.
Kal Online.
Conquest Online.
Drakensang.
Runescape.
Guild wars - 2
Neverwinter.
The lord of the rings Online.
DC universe Online
Vindictus.
Adventurequest.
Skyforge.
Rift.
Aion Online.

Ve daha birçok oyunla bu liste zenginleştirilebilir.

Bayramınızı da bu vesileyle kutlamak isterim. Güzel dostluklar kurabiliriz umarım.
Bende böyle bir şey yapmak istiyordum ama hiç fırsat olmadı, ilgimi çekti topluluğunuza katılmak istiyorum.

Geri
Yukarı