Çözüldü Eski YouTube hesabı nasıl bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

329112

Hectopat
Makaleler
4
Ben küçükken bir YouTube hesabı açmıştım ve oraya videolar yüklemiştim. Daha sonradan kanalın ismini değiştirmiştim, yıllar geçti ve o kanalı bulamıyorum. İlk ismini hatırlıyorum. Kanalı nasıl bulabilirim yardım eder misiniz?

Kanalın ismini YouTube üzerinde aratın ve açıklamalar kısmında eklediyseniz orada o hesabın Gmail'i gözükecektir. Şifresini bulmak veya sıfırlamak ise sana kalmış. Eğer orada da yazmıyorsa telefon numaranı bağlı hesapları listeleyebileceğin bir yer vardı sanırsam orayı da araştırabilirsin.
Not: İlk isim zaten hep link kısmında kalacağından Google üzerinde aratmanız yeterli olabilir veya Youtube üzerinde.

Yüklediğiniz videoları hatırlıyorsanız eğer konularıyla ve eski kanal adıyla bulunulabiliyor.

Minecraft videoları vardı ve ESET anrvirüs nasıl aktif edilir diye videolar vardı tek onları hatırlıyorum.
Kanalın ismini YouTube üzerinde aratın ve açıklamalar kısmında eklediyseniz orada o hesabın Gmail'i gözükecektir. Şifresini bulmak veya sıfırlamak ise sana kalmış. Eğer orada da yazmıyorsa telefon numaranı bağlı hesapları listeleyebileceğin bir yer vardı sanırsam orayı da araştırabilirsin.
Not: İlk isim zaten hep link kısmında kalacağından Google üzerinde aratmanız yeterli olabilir veya YouTube üzerinde.

Gmail değil de telefon numarasını hatırlıyorum annemin telefon numarasıydı.

YouTube ' ESET anrvirüs nasıl aktif edilir ...' Boş kalan kısma kanalın hatırladığınız adını yazın ve aratın mutlaka gösterilen sonuçların arasından bulursunuz iyi forumlar.

Arkadaşlar peki değişen eski numara kayıtlı olan hesaba nasıl giriş yapılabilir? Yıllardır deniyorum ben bir türlü giremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı