Eski YouTube kanalı nasıl silinir?

Çok ama çok kötü çocuksu videolarım var. Silmek istiyorum ama e-posta'sının şifresini unuttum. Unuttu deyince de siz oldugunuzu kanıtlayamadık gibi bir şey söylüyor. Ne yapmam gerek? Sınıf arkadaşlarım adımı aratır bulur diye çok korkuyorum. Çok dalga geçerler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahipliğini doğrulayamazsanız, kaldırmanız imkansız gibi bir şey.

İmkansız gibi bir şey değil imkansızdır , yasa dışı "hesap kapatma" işlemleri haricinde -ki kesinlikle önermiyorum güvenilir olmaması bir yana yapabilme garantileri de yok - , ha şöyle olur sahibi olduğunu kanıtlarsınız ama hesaba yine de erişim sağlayamadan hesap silme talep edersiniz ama onda da kanıtlama lazım aksi halde kesinlikle başkasının hesabını kapatır gibi düşünün izin vermezler hocam.

İmkansız gibi bir şey değil imkansızdır , yasa dışı "hesap kapatma" işlemleri haricinde -ki kesinlikle önermiyorum güvenilir olmaması bir yana yapabilme garantileri de yok - , ha şöyle olur sahibi olduğunu kanıtlarsınız ama hesaba yine de erişim sağlayamadan hesap silme talep edersiniz ama onda da kanıtlama lazım aksi halde kesinlikle başkasının hesabını kapatır gibi düşünün izin vermezler hocam.
Hocam o zaman ismim yazıldığında en üstlerde kanalımın çıkmasını nasıl önlerim?
Dalga geçecekler biliyorum. Hem de dışkısını çıkarana kadar.

Çok ama çok kötü çocuksu videolarım var. Silmek istiyorum ama e-posta'sının şifresini unuttum. Unuttu deyince de siz oldugunuzu kanıtlayamadık gibi bir şey söylüyor. Ne yapmam gerek? Sınıf arkadaşlarım adımı aratır bulur diye çok korkuyorum. Çok dalga geçerler.
Aynı durumu yaşadım hocam. Üstelik hesapta bana ait değildi. Arkadaşımla zamanında bir video çekmiştik. Arkadaşım kendi kanalına attı ve kanal unutuldu gitti. Yıllar sonra videomu gördüm. O zamanlar çocuk olduğum için öncelikle ebeveyn olarak şikayet ettim. Çocuğum bu videoda görünmüş tarzında. Daha sonra fotoğraf doğrulaması ile videodaki kişinin ben olduğunu kanıtladım ve video çok geçmeden silindi.

Hocam videoları bir gönder bakalım. O kadar kötü değildir belki. Biz de yorumlayalım.
Hocam aslında gerçek ismim Mehmet değil öylesine koydum.
Atmayayım da hocam videolar mesela "GTA San Andreas Nasıl İndirilir?" gibisinden. 5 tane video var. Ayrıca not defterinden yazarak gösterdim. Ama benim grup cidden çok dalga geçer.

Orta ismin Erim mi?
Hayır.

Yeni konular

Geri
Yukarı