Eski YouTube kanalı nasıl silinir?

15. tüm sınıf dalga geçecek benimle utanıyorum.

Dalga geçsinler ne olacak sende gül geç bende de olmuştu hiç problem değil unutulur gider sorun değil kafana takma şu an 17 yaşındayım 14 yaşında falan böyle bir olay yaşadım gülündü geçildi 1 haftaya olay geçer. Sadece akıllarında hatıra olarak kalır o kadar.

Asıl mantıklı olan direkt böyle bir paranoyanın varolmaması ama var.

İyi şanslar.
Sağolun. Eğer bulurlarsa buraya konuya yazacağım ve sizi etiketleyeceğim.

Dalga geçsinler ne olacak sende gül geç bende de olmuştu hiç problem değil unutulur gider sorun değil kafana takma şu an 17 yaşındayım 14 yaşında falan böyle bir olay yaşadım gülündü geçildi 1 haftaya olay geçer. Sadece akıllarında hatıra olarak kalır o kadar.
Çok teşekkür ederim.

Merak ettim atabilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
alın hocam ay bakın gene güldüm ya size o kadar komik gelmeyebilir belki kendi küçüklüğüm olduğu için komik geliyor bana.

Merak ettim şimdi ya videoyu atabilir misiniz veya gerçek isminiz ne yazınca çıkıyor mu diye bakalım en azından.
Hayır maalesef.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
alın hocam ay bakın gene güldüm ya size o kadar komik gelmeyebilir belki kendi küçüklüğüm olduğu için komik geliyor bana.
Mesela bu video benim olsa %600 bass ile akıllı tahtada açarlar.

Hayır maalesef.

Mesela bu video benim olsa %600 bass ile akıllı tahtada açarlar.

Yaş kaç kanka acaba bunlar gelip geçici şeyler orta okulda bana da aynı şeyleri yaptılar mesela erkekler arasında kimden hoşlandığımızı söylüyorduk falan işte çocukluk aşkı çok iyi hatırlıyorum. O gün okuldan değil gerçeklikten yok olmak istemiştim 10 yaşındayım koridorda emircan Ceren'i seviyor diye 10 kişi bağırıyor şimdi olsa kahkahayı basardım ama o zaman utançtan hareket bile edememiştim.

Sizin yaşınız kaç bilemem ama bunlar çok takılacak şeyler değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı