Eski YouTube kanalları nasıl silinebilir?

EmirDtknn

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, benim YouTube'da küçükken açtığım ve içlerine aşırı cringe videolar yüklediğim 6 tane kanalım var ve hepsinin adı aynı. Dün yeni bir kanal açtım aynı isimle ama insanların o eski videolarıma baktıktan sonra benimle dalga geçmelerinden korkuyorum. Bütün kanallarımın e-posta ve şifresini unuttum. Acaba bu kanalları silebilir miyim, bir imkanı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim de 2011'de yüklediğim video vardı. Hesabın şifresini unuttum. Dalga geçilecek video idi. Youtube'de videoyu bildir kısmı var. Oradan bildirin. Fotoğrafımı paylaşıyor/kullanıyor ibaresi var. Onu seç. Orada açıklama var. Oraya yazdım ''benim eski hesabımdır, şifresini unuttum. Küçüklük resmimin burada görüntülenmesini istemiyorum'' vs. 1 haftaya silindi video.

Hocam benim de 2011'de yüklediğim video vardı. Hesabın şifresini unuttum. Dalga geçilecek video idi. Youtube'de videoyu bildir kısmı var. Oradan bildirin. Fotoğrafımı paylaşıyor/kullanıyor ibaresi var. Onu seç. Orada açıklama var. Oraya yazdım ''benim eski hesabımdır, şifresini unuttum. Küçüklük resmimin burada görüntülenmesini istemiyorum'' vs. 1 haftaya silindi video.

Nasıl ya? Belki ben eski bir videoyu benim çektiğim video gibi gösterip kaldıracağım. Garipmiş öyle kaldırılması.

Nasıl ya? Belki ben eski bir videoyu benim çektiğim video gibi gösterip kaldıracağım. Garipmiş öyle kaldırılması.
O kadar kolay değil hocam, kimlik resminizi istiyor detaylı inceleme vs. Kanalın adı direkt adım soy adımdı. Kanala ait e posta adresini biliyorum. Sadece şifreyi bilmiyorum. Bunu da belirttim. İnandırıcı olunca kapattılar.

O kadar kolay değil hocam, kimlik resminizi istiyor detaylı inceleme vs. Kanalın adı direkt adım soy adımdı. Kanala ait e-posta adresini biliyorum. Sadece şifreyi bilmiyorum. Bunu da belirttim. İnandırıcı olunca kapattılar.

Anladım. Benim de ad soyad şeklinde kanalım var çünkü. Vaktim boş olunca kaldırtırım o kanalı.

Eski videolarım pek utanç verici değildi ama ben ciddi ciddi gmail'leri ve şifreleri hatırlamaya çalışıp başarmıştım. Her ne kadar aslında videoların birer kopyası hala Youtube database'inde olsa da en azından sen ben gibi insanlar göremiyor o yüzden iyi.

Geri
Yukarı