Eskiden aldığım Reebook marka ayakkabı modelleri nereden bulunur?

danSK

Decapat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler diliyorum herkese. 30 yaşında, aldığı şeyi kaliteli alıp uzun süre kullanmayı seven birisiyim ve küçük yaşlarımdan beri Reebok sempatim var; tasarımları, kalitesi ve birçok nedenle seviyorum. Dedim ya uzun yıllar kullanmayı seviyorum diye; şu an +10 yıllık V53301 model ayakkabım ve bir tane daha min 7 yıllık iki tane Reebok ayakkabim var. Tabii artık hem eskimeye başladıkları için hem de çeşitlilik olması için ara sıra başka markalardan hoşuma gitmeye en yakın ayakkabıları alıyorum ama asla Reebok kadar rahat olmuyor, şık ve oturaklı da görünmüyor, hissettirmiyor zaten. Ne oldu da o güzel modelleri Türkiye pazarından çekti Reebok, ne oldu da şu önü havada, tabanları 10'ar CM sünger yığını olan, Full sentetik ayakkabılar tüm pazarı oluşturur oldu inanın bilmiyorum.

Her neyse daha fazla uzatmadan konuya gelecek olursam; kendi ayakkabi modelimi Google'da yazıp arattiğımda benzer modelleri Avrupa kaynaklı sitelerde bulabiliyorum -bazilarinin stoklari bitmiş olsa da- ama bizim ülkemizde Reebok'in kendi resmi internet sitesinde bile o kadar kısıtlı, o kadar çeşitlilikten az, o kadar basit ve alt sınıf bir ürün yelpazesi var ki... Hayret ediyorum gerçekten. En basit, en detaysiz ve ayrıntısiz, yapmış olmak için yapılan ne kadar ayakkabı varsa doldurmuşlar sanki. Tek istediğim şu ayakkabıları bulmak ya, başka hiçbir ayakkabı olmuyor, sevmiyorum. Sadece Reebok'in bu modellerini giymek istiyorum tüm hayatım boyunca ama ulaşamıyorum, yok... O kadar üzücü ve moral bozucu bir şey ki. Nasıl bulabilirim bu tip modellerini bilgisi, tecrübesi, fikri, duyduğu gördüğü olan var mı sevgili arkadaşlar:(

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-02-07-06-34-955_com.android.chrome~01.jpg
    Screenshot_2022-08-02-07-06-34-955_com.android.chrome~01.jpg
    93,1 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_2022-08-02-07-07-00-879_com.android.chrome~01.jpg
    Screenshot_2022-08-02-07-07-00-879_com.android.chrome~01.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 38

Geri
Yukarı