Eskiden hoşlandığım kızı sürekli rüyamda görüyorum

Kanka 3 ay geçti azalma yok. Aşık olmak başka bir şey takıntılı olmak başka bir şey. Bir şekilde unutmayı başarmıştım 2 yıl varlığını bile düşünmedim ama birden yine tekrar aklıma geldi. Bu işin sonu tehlikeli yani takıntılı olmak iyi bir şey değil.

Sevdiğiniz işlerle meşgul olun. Oyun oynamak kitap okumak falan artık neyse. Bu gördüğünüz rüyayı unutmaya çalışın. Bir de çok fazla geçmişe takılmayın. Ben de bazen ilkokulda kavga ettiğim kızı görüyorum. Hala kavga ediyoruz.

Yardımınız için teşekkürler. Benim gibi birçok kişinin de bu durumu yaşaması içime bir su serpmedi değil. Umarım dediğiniz gibi yavaş yavaş azalarak geçer.

T.C kızı yazarak küçük düşürmeye çalışmak, bayağı komikmiş.

Komiklik olsun diye veya kendi egomu şişirmek amaçlı da söylemedim. Bu yazdıklarımın sonunda (!) yapsaydım ironi olurdu diye düşünüyorum ama bunu anlamamışsınız belli ki. Gerçek manada yazdım.

T.C kızında olan bir huy olduğu için belirtme gereği duymuş. Kim kimi niye küçük düşürsün? Komik olan senin yorumun.

Technopat Sosyalde ironiyi veya normal cümleyi komikmiş veya yanlış bir cümleymiş gibi anlama olayı çok oluyor. Çok takılmayın.

Hocam beyin çok kompleksli bir yapı. Ne yapacağı belli değil. Arada hatırlıyor bazı şeyleri. Normal birşey bu rüyalar. Geçer zamanla.

Zaten küçük düşürecek bir şekilde yazdığını belirttim yorumumda komik olan nedir söyle gülelim birlikte?
Komiklik olsun diye veya kendi egomu şişirmek amaçlı da söylemedim. Bu yazdıklarımın sonunda (!) yapsaydım ironi olurdu diye düşünüyorum ama bunu anlamamışsınız belli ki. Gerçek manada yazdım.
Polemik yaratmaya gerek yok diye düşünüyorum herkes kendi fikirlerini dile getiriyor çok da büyütülecek bir şey yok bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…