Eskiden hoşlandığım kızı sürekli rüyamda görüyorum

Doğrudur hocam. Bu hayatta biri platonik olmak üzere iki ilişki yaşadım ve ikisinde de arafta kaldım. Arafta kalmak çok kötü bir şey sizi anlıyorum. İlki bana bilmediklerimi öğretti, İkincisi ise bildiğimi sandığım şeyleri öğretti. Unutmak zordur zira tavsiyelerini versem bile yıllardır uygulayamadım. Gün içinde kendinizi o'nu hatırlatacak şeylerden uzak tutun. Gözden uzak olan gönülden de ırak olur demişler. Yavaş yavaş unutursunuz. Önemli olan kendinize inandırmak.
Ben 1e zor dayandım hocam nasıl 2 kez arafta kaldınız?

Hocam eger sevip duygularinizi ifade edemeseydiniz kizardim fakat siz etmişsiniz (kendini ifade edemeyip kendi kendine ask triplerine giren, sevdigi kızın yaninda bile duramayip tek kelime etmeyenlerden) size tavsiyem sevdiginiz isi yapip yatin mesela oyun oynamayi mi seviyorsunuz onu oynayip yatin gordugunuz zamanlar o sizin bilincaltiniza istemsiz yerlesiyor hatirladiginiz zamanlar dedigimi yapin her gun degil tabii ki etkilendiginiz gunlerde.

Hocam eger sevip duygularinizi ifade edemeseydiniz kizardim fakat siz etmişsiniz (kendini ifade edemeyip kendi kendine ask triplerine giren, sevdigi kızın yaninda bile duramayip tek kelime etmeyenlerden) size tavsiyem sevdiginiz isi yapip yatin mesela oyun oynamayi mi seviyorsunuz onu oynayip yatin gordugunuz zamanlar o sizin bilincaltiniza istemsiz yerlesiyor hatirladiginiz zamanlar dedigimi yapin her gun degil tabii ki etkilendiginiz gunlerde.
Sanırım okulum bittiği için çok fazla boş vaktim oldu. Okul olunca insan sınavlar falan derken bunlar hiç aklına dahi gelmiyor kendimi yazılım yönünde vs. geliştirmeye başlayıp boş vakitlerimi doldurup bunu atlatmayı umuyorum.

Tamam T.C erkeği 😋

Arkadasin T.C. Kizi diyerek soylemek istedigi hickimseyi kucuk dusurdugunden falan degil misal bir alman kizi bu tarz triplere girmiyor genel itibarıyla sogukkanli insanlar ama türkler daha cok şımarık onlara gore bence bu net belli bir şey biz bir basari elde ettigimiz zaman veya bir olay oldugu zaman cabuk simariyoruz fakat adamlar oyle degil standartlari var arkadas sevdigini soylemis nazikce olmaz bizden falan diyebilirdi kanka kalalim diyebilirdi fakat o screenshot alip arkadasina atmistir olan bizim konu sahibine oluyor.

6.sınıftan beri sevdiğim bir kız vardı hiç açılmamıştım sonrasında LGS girdikten sonra yollarımız ayrıldı. Geçen sene bende hoşlandığım kızı rüyalarımda görüyordum şu an lise 3 geçtim ve 2 yılın ardından hoşlandığım kız benim bu yıl okuluma kayıt yaptırmış ve aynı sınıftayız.

Geri
Yukarı