Eskiden Oynayıp İsmini Bilmediğimiz Oyunlar

Zannedersem bahsettiğiniz oyun bu 'airxonix'

aradığınız oyun volfied ya da qix olabilir mi?

Yeri gelmişken ben de sorayım . Tünel veya metro gibi bir mekanın içindeydik. Elimizdeki silahla insanları vuruyorduk.

Bir oyun vardı. Mor mor adamlar vardı biz kabadayı idik. O çocukları dövüyorduk ve kafamda da bir maske vardı. Çok merak ediyorum neydi acaba?

CS 1.6 temalı bir oyun vardır ne zamandır ararım böyle mars gibi gezegenlerde oynanabilirdi.

Şu oyunu bilen var mı?

2004-2005 yıllarında ilk bilgisayarım olduğunda bir oyun oynuyordum. CS tarzında polis-terörist tarzı iki takım var ve silahlar satın alarak çatışıyorsun.

Hatırladıklarım:
- Öldürdüğün adamdan paralar tomar halinde yere düşüyordu sanırım.
- Oyunda ki karakterlerin birinde böyle uzun ayaklara kadar gelen paltolardan vardı sanırım kahverengi mor rengi gibiydi.
- Hatırladığım tek harita bir taraf yokuş tarzı bir yerde başlıyor ve ileriye doğru gittikçe bir koğuş tarzı yataklı bir bölüm vardı pencereden ve kapıdan girilebilen bir de asker gözcü kulesi gibi çatılara çıkılan bir bölüm vardı.
- Oyunun icon resmini tam hatırlayamamakla birlikte sanırım gözlüklü veya yüzü yara bere içinde (ikisinden biri) bir adamın kafası vardı.

Biliyorsanız çok mutlu olurum.

Bi oyunda ben sorayım ilk bilgisayarimda o zaman için mükemmel grafikli ve bir çocuk için zor bir oyundu diyebileceğim polisiye oyun. Hırsızlar var biz sadece nisan alıyoruz karakterimiz yürüyor vuruyoruz hırsızları AVM gibi bir yer sanırım ilk harita sonra vururken sürekli vilav mi desem vilcop mi bi ses çıkıyor vilav vilav gibi. Sonra hırsızlar arabayla kaçıyor bizde kovalamaca gibi bir sahneye giriyoruz.
Bir zoo tycoon vardı bayılırdım XP'de oynardım şimdi yok sanırım o oyun ya da XP'de var sadece.

Aklıma bir tek ''Virtua Cop 2'' geldi. Acaba o olabilir mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…