Eskiden PC'ye bulaşan bir virüs temizlense dahi zarar verebilir mi?

Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 AN515-43 5 Ryzen5 3350 RX 560x 16 gb
Meslek
Türk Genci
Ben eskiden pk xd lancher indirmiştim sonra gece 11 gibi hoş geldiniz ekranım kapüşon takan biri oldu uygulamayı sildim. Avast'la taradım sonuç çıkmadı, 1 yıl sonra oyun test yapayım dedim kasıyor kasmayan oyuncu laptopu şaşırdım. Arkadaşımın daha eski kasma 0 bazen uygulama kapadığımda CMD açılıp kapanıyor yardım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben eskiden pk xd lancher indirmiştim sonra gece 11 gibi hoş geldiniz ekranım kapüşon takan biri oldu uygulamayı sildim. Avast'la taradım sonuç çıkmadı, 1 yıl sonra oyun test yapayım dedim kasıyor kasmayan oyuncu laptopu şaşırdım. Arkadaşımın daha eski kasma 0 bazen uygulama kapadığımda CMD açılıp kapanıyor yardım.
İnterneti kapatın ve MBAM + Kaspersky ile tarama yapın sorun devam ederse Kaspersky'ı USB'ye yazdırıp yapın

Kurulu daima olarak da Kaspersky Internet Security kullanın.

Arkadaşlar format atmayı düşünüyorum direkt sıfırlıyıp ondan sonra Windows 10'u diske atıp öyle mi formatlayayım.

Son düzenleme:
Sıfırlama işlemleri sürücülere dokunmuyor. Sürücü sorunları yaşamıştım. Diskten yapacaksanız zaten komple temizleyeceği için sıfırlama yapmanıza gerek kalmıyor. Flash Diskten boot şeklinde uygundur.

Sıfırlama işlemleri sürücülere dokunmuyor. Sürücü sorunları yaşamıştım. Diskten yapacaksanız zaten komple temizleyeceği için sıfırlama yapmanıza gerek kalmıyor. Flash diskten boot şeklinde uygundur.

Yani virüs Varda içinde o yüzden güvenli olur mu sıfırlarsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı