Eskiden Sildiğim Facebook Hesabım Silinmemiş

• Konuyu başlatan No44
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 2B

No44

Decapat
Arkadaşlar ben en son 4 yıl önce kullandığım Facebook hesabımı silmiştim fakat arkadaşlarımdan biri bana bu hesabın silinmediğini gösterdi. 4 yıl önce silmiş olduğum hesap silinmediği için şimdi tekrardan silmem gerekiyor. Ben daha önce kullandığım tüm e-postaları denedim ve sonuç alamadım. Şimdi bu hesabı nasıl silebilirim?
Facebook ile nasıl iletişim kurupta hesabı sildirebilirim.

İnternette hesabı silmek için link vardı, ben kendi hesabımı öyle sildim.
Bu sistem kalktı.
Arkadaşlar ben en son 4 yıl önce kullandığım Facebook hesabımı silmiştim fakat arkadaşlarımdan biri bana bu hesabın silinmediğini gösterdi. 4 yıl önce silmiş olduğum hesap silinmediği için şimdi tekrardan silmem gerekiyor. Ben daha önce kullandığım tüm e-postaları denedim ve sonuç alamadım. Şimdi bu hesabı nasıl silebilirim?
Facebook ile nasıl iletişim kurupta hesabı sildirebilirim.
Silme işlemi 14 gün içinde onaylanır. Siz 14 gün içinde giriş yapmaya çalışırsanız silme işlemi iptal edilir. Silme işlemini yaptıktan sonra 14 gün içinde hiç hesabınıza girdiniz mi / girildi mi?
Veya diğer ihtimal silmek yerine dondurmuş olmanız.

Dediğim gibi sistem değişti. Geçende teyzem silmeye çalışıyordu, aylar öncesinden bir çok kişi hesabınızı raporlayacak ondan sonra o raporlar onay alacak hesabınız silinecek vs. Nisanda verilen raporların sonucu aralıkta ulaşmıştı teyzeme. Ben zamanında sildiğim için şuan pek bir bilgim yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı