Eskişehir GPU Tamiri nerede yapılır?

Eskişehir de nereye tamir ettirdiniz? Memnun kaldınız mı?

Benim de eski R9 270'imde normal kullanımda pat diye ekranın gitmesi ve seslerin de durması vardı. Ben de bir şey yapamıyordum. En son ekran kartından şüpheleniyordum meğer chipset yanmış.
Sizin de Chipset yanması gibi duruyor. Genelde bunu GPU ısıtma, sallama falan gibi şeylerle çözebiliyorlar ama 1 hafta sonra tekrar edebilir ya da hiç etmeyebilir diyorlar.

Kartınız iyi bir kart. Esnaf sarayı 3.katta Ata bilgisayar öncelikli sorabilirsiniz. Eğer yapamazsa ondan öğrenirsiniz yapabilecek yeri diye tahmin ediyorum.

Arkadaşın belirttiği yere yaptırdım. Ata bilgisayar. Sorunum çözüldü sonuç olarak ancak sahibi kendisi de belirtiyor %100 tamir olasılığının olmadığını. Yani tamir olasılığı %50 %50 ancak sonuç olarak sorunum çözüldüğü için memnun kaldım. Şunu da belirteyim fiyatı da yaptırdığım zamana göre uygundu. Şu an nasıldır bir fikrim yok.

Arkadaşın belirttiği yere yaptırdım. Ata bilgisayar. Sorunum çözüldü sonuç olarak ancak sahibi kendisi de belirtiyor %100 tamir olasılığının olmadığını. Yani tamir olasılığı %50 %50 ancak sonuç olarak sorunum çözüldüğü için memnun kaldım. Şunu da belirteyim fiyatı da yaptırdığım zamana göre uygundu. Şu an nasıldır bir fikrim yok.
Çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı