Eskişehir'de kasa montajı yapan yerler

Sciuga

Decapat
Herkese iyi günler. Birkaç gün önce bir bilgisayar topladım parçaları ayrı ayrı geliyor. Kendim yapabilir miyim emin olamadım daha önce yapamadığımdan. Eskişehir'i bilen arkadaşlar ya da Vatan Bilgisayar gibi yerler yapar mı parçaları götürsem? Ek olarak iyi/sağlam yapar dediğiniz firmalar var mı?

Kanka montaj için adama para vericeğine video izleyerek yapabilirsin her şeyin detaylı anlatımı var yazları Eskişehir'de oluyordum ama maalesef'ki bu yıl olamadım olsaydım yardım ederdim.

Birkaç video izledim zor gözükmüyor ama, SSD takması güç kaynağından gelen kablolar, kasanın içindeki kablolar beni zorlayacak. Detaylı bir video var mı önerebileceğiniz? İlk etapta kendim yapacağım eğer olmazsa birine yaptıracağız mecbur.
---
Sanırım birine yaptırıcam bilen birine karışık geliyor, yapabileceğimden yada tam yapabileceğimden emin değilim. Örneğin SSD takılıyor birden fazla yuvası var şurada daha iyi performans veriyor o yüzden oraya takacağım diyor özelliklerinden dolayı o kadar donanımlı birisi değilim. Önerebileceğiniz, bu işi yapan iyi birileri varmı?

Son düzenleme:
Sakarya caddesinin bir ara sokağında tekno taner var yardımcı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kişisel bir yere götürmek istemiyorum daha çok Vatan gibi sürekli bu işi yapan yere götürmek istiyorum. Vatan'ın Eskişehir şubesini arıyorum fakat ulaşamıyorum, başka bir yer biliyormusunuz yapacak? Bu işi sürekli yapan.

Resim attım tam olarak nerede?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-09-02-16-20-34-63_3d9111e2d3171bf4882369f490c087b4.jpg
    Screenshot_2021-09-02-16-20-34-63_3d9111e2d3171bf4882369f490c087b4.jpg
    106,2 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı