Eskisine göre daha fazla yorulmak

Thrian

Hectopat
Kısaca, yazın uyku düzeni yapmadım . Saat gece 5 gibi yatıp öğlen 12'de kalkıyordum. Okul başlayınca da yavaştan düzeltmeye çalıştım fakat yine biraz bozuk. Gece 2 de yat, sabah 7 de kalk gibi. Bu yorgunluğum uykudan mıdır bilemem fakat uzun süreden sonra ilk defa uykum geliyor. Fakat ben bu sene muhtemelen dolu olacağım. Yazılım anlamında haftada 3 canlı ders(ders başına 3 saat civarı) yapmaya çalışıyorum fakat okuldan dönünce inanılmaz yorgun oluyorum. Aynı zamanda spora da gitmem gerekiyor. Bir de ders, sınavlar ve ödevler derken ben muhtemelen daha fazla yorulacağım. Bu yorgunluk doktora gitmemi gerektirecek kadar ağır değil fakat bir öneriniz vs. varsa önerilerinize açığım, uygulamaya çalışırım. Mesela bunu yazarken diğer sekme ve uygulamalarda kodlama çalışıyorum fakat gözlerimi 3 saniyeden fazla açık tutunca rahatsız olmaya başlıyorum.

(10. sınıfım)

İyi sosyaller.

Elbette bu yorgunluk uykudan kaynaklı olabilir ortalama bir insan 8 saat kadar uyumalı bunu azaltabilirsiniz ancak bunun için 1 2 aylık program kullanılmalı. Onun haricinde günün zaten yoğun geçiyormuş biraz rahatlatmaya gevşemeye çalış uykundan olma 1 2 saat kazanacağın diye bütün gününü çöpe atma.

Yeni konular

Geri
Yukarı