Eskiye dair nelere özlem duyuyorsunuz?

İnsanını özledim eskilerin, özellikle de beni özledim beni. Şimdi bakıyorum etrafıma sanki mutsuz yüzler portresinin içindeyim, bir kurtuluş göremiyorum; belki bu portre kırılır da kurtulurum diye umut etmekten başka çarem kalmadı. Her gün aynı, her gün anlamsız geçip gidiyor. Geçen gün eski bilyelerimi aldım elime, pek becerikli değildim ama çok eğlenirdim oynarken arkadaşlarımla. Eski günler sanki o ufak cam parçasının içine sıkışmış gibi, sadece izliyorum ; ulaşamıyorum.

İlkokul zamanlarımı o dostlukları hiçbir şeye değişmem bir de habbonun eski dönemlerini çok özlüyorum.

İlk okul ve ortaokulda taso oynamayı. Eski harika ekonomiyi. 7.sınıfta arkadaşımla beraber okuldan eve gelip CS yoldaş attığımız zamanları. Yine aynı arkadaşımla panolardaki Lgs sayacından sayı çalıp milleti korkutmayı. Çocuk olmayı. Sevdiğim kızın eski halini. Mutlu zamanları...

Stres çarkı vb akımları bile özledim. Eski heyecan ve mutluluğumu özledim.

SagopaKajmer'in silahsız kuvvet dönemleri, Nefret grubu, Farazi ve Kayra, Okul çıkışı internet kafede Point Blank oynamak, İnternet kafe mutfağından gelen tost kapısıyla kapıdan içeri giren rüzgarın birleşiminin yarattığı mükemmel his, Knight Online'daki tartışmaları ve daha sayamayacağım tüm güzellikleri özlüyorum.

kr.jpg

sad-kratos.jpg

kratos1-1170x658.jpg

Çok eskiye gitmeyeceğim evlenmeden önce yaptığım her şeyi istiyorum nerden evlendim aklım almıyor hala…

9.sınıfın başını özlüyorum çünkü ilkokul ve ortaokulda neredeyse 2 veya 3 arkadaşım vardı ama o zamanlar gerek discord, gerek de okuldan bir sürü arkadaşla tanıştım. Keşke birileriyle tanıştığım zamanki heyecanı şimdi de hissedebilsem...

Yeni konular

Geri
Yukarı