Eskiyi özleyen yok mu?

Hayır eskileri hiç özlemedim. Önümüze bakmak lazım.

Hadi eskiye dönelim herkes Windows XP kullansın,Msn'den birbirimizi ekleyelim, WhatsApp vb sosyal medya kullanmak yok,sadece çaldır kapa ve mesaj var.Eve gidene kadar 56kb destekli internet bile yok desem her üye ayrı ayrı döver.Not: Ayça_22 sen özlenmedin.

2017-2021 arasını tekrar yaşamak istiyorum

Abim ben kuzen küçük çocuklarla maç yapardık abim bir kere topu binanın 12. katına atmıştı alıp vermemişti oradaki abi.

Abim ben kuzen küçük çocuklarla maç yapardık abim bir kere topu binanın 12. katına atmıştı alıp vermemişti oradaki abi.

Ben abimle kötü laptopta mario savaşı yapıyorduk. Ben Gamepad'i kırmıştım

Eskiyi özlüyoruz da zaman 2020'den sonra çok hızlı geçmeye başladı ve şu an daha da hızlı geçiyor bence.

Bence eski eskiden güzeldi hocam bu yaşta o zamana gitsek eğleneceğimi sanmıyorum hocam.

2013 2014 zamanları güzeldi... Lakin ilerde de yaşamak nasip olura bu zamanlar güzel gelecektir. Geçmiş her zaman güzel gözükür.

Saygılarımla.

Ben abimle kötü laptopta mario savaşı yapıyorduk. Ben Gamepad'i kırmıştım

Biz PS2 de mortal combat atardık abim her seferinde beni tokatlardı her seferinde ağlardım hocam yaş 8

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…