Eskiyi özleyen yok mu?

Hadi eskiye dönelim herkes Windows XP kullansın,Msn'den birbirimizi ekleyelim, WhatsApp vb sosyal medya kullanmak yok,sadece çaldır kapa ve mesaj var.Eve gidene kadar 56kb destekli internet bile yok desem her üye ayrı ayrı döver.Not: Ayça_22 sen özlenmedin.

Selam herkese. Yine eskileri hatırladıkça mutlu olurum. Muratabigf'nin ETS 2 oynadığı, Agunzagu'nun GTA San Andreas oynadığı, Wolfteam'ın Prime dönemi Kurtlar Vadisi Pusu'yu, hepsini özlerim. Şu anda kendimi boşlukta gibi hissediyorum. Hiçbir şeyden keyif alan birisi değilim son 1-2 yıldır. Karantina girdi benim dönemim bitti desem yeridir. Eskileri ozler misiniz?

Abim ben kuzen küçük çocuklarla maç yapardık abim bir kere topu binanın 12. katına atmıştı alıp vermemişti oradaki abi.

Selam herkese. Yine eskileri hatırladıkça mutlu olurum. Muratabigf'nin ETS 2 oynadığı, Agunzagu'nun GTA San Andreas oynadığı, Wolfteam'ın Prime dönemi Kurtlar Vadisi Pusu'yu, hepsini özlerim. Şu anda kendimi boşlukta gibi hissediyorum. Hiçbir şeyden keyif alan birisi değilim son 1-2 yıldır. Karantina girdi benim dönemim bitti desem yeridir. Eskileri ozler misiniz?

Eskiyi özlüyoruz da zaman 2020'den sonra çok hızlı geçmeye başladı ve şu an daha da hızlı geçiyor bence.

Bence eski eskiden güzeldi hocam bu yaşta o zamana gitsek eğleneceğimi sanmıyorum hocam.

Ben abimle kötü laptopta mario savaşı yapıyorduk. Ben Gamepad'i kırmıştım :D

Biz PS2 de mortal combat atardık abim her seferinde beni tokatlardı her seferinde ağlardım hocam yaş 8

Geri
Yukarı