Esneme sonrası boyun kemiği ağrısı nedendir?

Tamam hocam boynunuz tutulmuş, sıcak kompres yapın duruma göre 1gün ile 1 hafta sürüyor geçmesi.
Hocam vallaha diyin ohh beee ALLAHIM çok korkuyordum ya hocam bende ilk başta boyun tutulması oldum demiştim.
Hocam bence de doktora gidin sonra ne olacağı belli olmaz. Geçmiş olsun bu arada.

Hocam ergenlikten dolayıdır. Siz yine de bir doktora gidin.
Hocam @theomgcat hocam bir hafta içerisinden geçer diyor geçmez ise doktora gitsem olur mu?
Hocam her ihtimale karşı tutulmuş olabilir ama boyun ihmal edilmemeli.

Hocam kasım zedelenmiş midir daha önce arkadaşımla bisiklette onun kafası benim omzuma gelmişti ve kırılmıştı ama sol taraf etkisi olur mu?

Hocam vallaha diyin ohh beee ALLAHIM çok korkuyordum ya hocam bende ilk başta boyun tutulması oldum demiştim.

Hocam @theomgcat hocam bir hafta içerisinden geçer diyor geçmez ise doktora gitsem olur mu?
Ben 3 gün önce makine filtresi çıkarırken fena zorladım, şu an sırtımda omurgam fena ağırıyor, yutkunurken bile acıyor ama geçiyor yavaş yavaş. Kuzenim esnerken boğazına kramp girdi ağrıdan bayılmıştı :D Esnerken daha hafif esnemeye çalışın, ağzınızı sürekli kapalı tutmayın arada şarkı falan söyleyin yoksa tembelleşiyor :D

Hocam büyük ihtimalle tutulmuştur ama doktora gitmekte fayda var siz ihmal etmeyin gitmeye çalışın bir an önce.
Tamam hocam.
Ben 3 gün önce makine filtresi çıkarırken fena zorladım, şu an sırtımda omurgam fena ağırıyor, yutkunurken bile acıyor ama geçiyor yavaş yavaş. Kuzenim esnerken boğazına kramp girdi ağrıdan bayılmıştı :D Esnerken daha hafif esnemeye çalışın, ağzınızı sürekli kapalı tutmayın arada şarkı falan söyleyin yoksa tembelleşiyor :D
Anladım hocam 1 hafta içerisinde geçmezse aile doktoruma başvururum o zaman :)
Ceza-Holocaust söylesem bir şey olur mu:D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı