Esonic G41CPL anakart hangi işlemcileri destekliyor?

Bütçe
1000

Kerim Demirel

Picopat
Daha fazla  
RAM
4gb
Arkadaşlar selamün aleyküm, ben bu anakartı GTA 5 oynayacak düzeye getirmek için hangi işlemci takmam ve o işlemciye uygun hangi ekran kartı takmam gerekir? Bir de arkadaşlar hangi işlemcileri destekler? En fazla hangi işlemci takılır?

Q9650 destekliyor. Onun dışında modlanmış Xeon öneririm.
Peki bu işlemci ye hangi ekran kartı Max 500-600 TL verebilirim ikinci el Bir ekran kartı olacak hangi ekran kartını önerirsin

Peki bu işlemci ye hangi ekran kartı Max 500-600 TL verebilirim ikinci el Bir ekran kartı olacak hangi ekran
Darboğaz yapmayacak bir ekran kartı tabikide

Merak etme bu fiyata alacağın ekran kartları bu işlemciye darboğaz yapmaz. R7 240 öneririm.
Eyvallah teşekürler usta iyi geceler 🙂

Merak etme bu fiyata alacağın ekran kartları bu işlemciye darboğaz yapmaz. R7 240 öneririm.

Yalnız usta şu an bende 2 çekirdek işlemci var ama işlemcinin ne olduğunu bilmiyorum daha sistem Emile gelmedi 2 çekirdek işlemci de darboğaz yapar mı peki

Eyvallah teşekkürler usta iyi geceler 🙂

Yalnız usta şu an bende 2 çekirdek işlemci var ama işlemcinin ne olduğunu bilmiyorum daha sistem emile gelmedi 2 çekirdek işlemci de darboğaz yapar mı peki.

Hangi işlemci ve hangi oyun olduğuna bağlı. Sistem gelince beni etiketle yardımcı olurum. Belki bir hız aşırtma ile iş çözülür.

Hangi işlemci ve hangi oyun olduğuna bağlı. Sistem gelince beni etiketle yardımcı olurum. Belki bir hız aşırtma ile iş çözülür.
Tamamdır ama nasıl etiketleme yapabilirim usta daha yeniyim de burda 😅

@MessininFedaisi

C
Çözdüm Usta iyi geceler 🙃

Usta söyle bir şey var PC benim elime en geç cuma günü geçecek ben adamı aradım işlemci değiştirilemez diyor olabilirmi böyle birşey sence

@MessininFedaisi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı