Esonic GT 640 Sahte Ekran Kartı mı?

joosicky

Hectopat
Merhabalar. Bugün eski sistemim için ufak bi yükseltme yapayım en azından ufak tefek iş görsün dedim. Fiyat performans ekran kartlarını karşılaştırdım araştırdım hem de baya zaman harcayarak. Ancak gel gör ki Isparta denen şehir sadece çay içmek için yapılmış. Herneyse gittim bi abimden 130 liraya Esonic marka GT 640 almak zorunda kaldım. En sonunda sıfır ancak eve gelip biraz interneti kurcaladığımda bu kartın tamamen çakma olduğu konusunda ısrar eden arkadaşlar olduğunu gördüm. İçime bi tiksinti, ürperti düştü. Şu an driverlarını indiriyorum ancak takasım bile gelmiyor inanın.

Bu söylentiler ne denli doğrudur? Bu kartın sahte olup olmadığını nasıl anlayacam ve bunu satan abime anlatacam? (O da netden farketmeden sipariş etti büyük ihtimal. Düzgün bi açıklama yapıp, kanıt göstermek istiyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Malesef bir kaç gün önce bende aynı ekran kartını sipariş ettim ve baktım ki oyunlarda performansı düşük cayma hakkımı kullanarak iade edeceğim ben emin ol o kart sahte gerektiği performansı vermiyor 8600 gt markalı ekran kartı performansı veriyor hatta o denebilir kanıtı internet sitelerinden aldığın ss'lerden göster bu yorumumu bile gösterebilirsin

Kart kesinlikle sahte arkadaşlar.Almayı düşünen arkadaşlara duyrulur.Heralde aynı durum şu an gtx 750 ti larada yapılıyor.Bazı firmalar 250 tlye satıyor sıfırını aldanmayın.Sahte olduğuna nasıl bu kadar eminim diye sorarsanız gt640 yalnızca 8600gt nin driverıyla çalışıyor.Yanında verdikleri cd nin içinde de şayet 8600gt nin driverları var.Dikkat edin

gpu z gt 640 olarak gösteriyor.Zaten kartda kendini öyle sanıyor artık.Ama çekirdek,bellek hızları ve gpuz nin diğer gösterdiği özelliklerin gt640 la uzaktan alakası yok.

Eski kartların biosunu flashlayıp gt640 olarak gösteriyorlarmış.

Oh Allahıma şükürler olsun zar zor iade ettim alacaklara duyurulur bilindik site dışında bir yerlerden alışveriş yapmayın taklaya gelmeyin! her zaman marka alın arkadaşlar her zaman bu gt 640 Esonic marka bilinmedik ve sahte driver cd'si vs. sahte yeni güncelleme almıyor ben oradan anladım sahte olduğunu ayrıca kasıyor

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı