Esrarengiz Kasaba (Gravity Falls)'daki merak ettiğim gizem

BadGamer

Hectopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Meslek
Mod Yapımcısı/Öğrenci/Spastik İguana ve Terliksi Hayvan Ticaretçisi
Konuya bodoslama giriyorum.
1645209995052.png

Esrarengiz Kasaba'da 2. Sezon 12. bölümde, Stanford, Stanley yüzünden istediği üniversiyete gidemediğinde akşam böyle bir olay yaşanıyor. (Soldan sağa) Stanley, Staney'in babası ve annesi. Bu sahnede farkettiyseniz Stanley'in annesi bir bebek tutuyor. Bu bebek kim?
Benim düşüncem şu:
Stanley hala bir şeyler saklıyor ve Mabel ve Dipper'a yalan söylüyor. Çünkü bu sahnede, Stan Pines öldü yazıyor. Altında da suikast şüphesi yazıyor. Tam çevirisi:
Enkaz halindeki bir arabanın alevler içindeki enkazı, Pazartesi sabahı saat 06:00'da Karayolu 618'e 6,4 mil uzaklıktaki bir hendekte bulundu. Kesik frenler ve arabanın garip konumu, bunun bir kaza olmadığını gösteriyor. Acemi bir polis, "Şüpheli. Çok şüpheli.
1645210254286.png

Yani, ben bu gazetedeki haberdeki kazadaki kişi Stanley ve Stanford'un kardeşi olabilir. Çünkü Stanford yazmıyor. Sizin bu konu hakkındaki düşünceniz nedir? Yazarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Konuya bodoslama giriyorum.
Eki Görüntüle 1308887
Esrarengiz Kasaba'da 2. Sezon 12. bölümde, Stanford, Stanley yüzünden istediği üniversiyete gidemediğinde akşam böyle bir olay yaşanıyor. (Soldan sağa) Stanley, Staney'in babası ve annesi. Bu sahnede farkettiyseniz Stanley'in annesi bir bebek tutuyor. Bu bebek kim?
Benim düşüncem şu:
Stanley hala bir şeyler saklıyor ve Mabel ve Dipper'a yalan söylüyor. Çünkü bu sahnede, Stan Pines öldü yazıyor. Altında da suikast şüphesi yazıyor.
Eki Görüntüle 1308902
Yani, ben bu gazetedeki haberdeki kazadaki kişi Stanley ve Stanford'un kardeşi olabilir. Çünkü Stanford yazmıyor. Sizin bu konu hakkındaki düşünceniz nedir? Yazarsanız sevinirim.
Adam saldı yeni sezon çekmiyor istek çok ama çekmiyor.

Bence yazmaya gerek duymadılar.Sonuçta izleyici kitle 13 yaşları arası.Pek takılacaklarını düşünmeyerek üzerinde durmamış olabilriler belki.Başka bi ihtimalle de sen haklı olabilirsin.
Bu en son ihtimal. Hangi 13 yaşındaki çocuk o kadar şifreleme yöntemini kırmış? O çocuğun adı Shermie Pines ayrıca.

Bence yazmaya gerek duymadılar. Sonuçta izleyici kitle 13 yaşları arası. Pek takılacaklarını düşünmeyerek üzerinde durmamış olabilirler belki. Başka bir ihtimalle de sen haklı olabilirsin.
Alex Hirsch bence boşuna yapmamıştır o detayı. Ama gerçekten ilginç.
Bu en son ihtimal. Hangi 13 yaşındaki çocuk o kadar şifreleme yöntemini kırmış? O çocuğun adı Shermie Pines ayrıca.
Shermie Pines | Fandom burada da öyle bir muhabbet dönmüş ama bu karakterden sonra haber alamamamız ilginç.
Shermie Pines | Fandom burada da öyle bir muhabbet dönmüş ama bu karakterden sonra haber alamamamız ilginç.

Ordaki küçük bebek Dipper ve Mabel'in ebeveynlerinden biri(anne mi baba mı unuttum :D).

Ayrıca sorunun cevabı çok açık. Stanley kardeşini yanlışlıkla makineden başka bir evrene yollayınca kendi orda yaşamaya başladı, Stanford ise tuhaflıkları araştırmaktan insanlarla çok muhattap olmuyordu bu yüzden kimse ismini bilmiyordu, Stanley kendini "Stanford" olarak tanıttı ve sahte kimlikle vb. Stanley Pines'ı ölü olarak göstertti.

Dizide Dipper ve Mabel'in şaşırma sebebi onlar 2 farklı amcaları olduğunu bilmiyordu gazetede de sadece "Stan" yazdığı için olayı çakamadılar.

Ordaki küçük bebek Dipper ve Mabel'in ebeveynlerinden biri(anne mi baba mı unuttum :D).

Ayrıca sorunun cevabı çok açık. Stanley kardeşini yanlışlıkla makineden başka bir evrene yollayınca kendi orda yaşamaya başladı, Stanford ise tuhaflıkları araştırmaktan insanlarla çok muhattap olmuyordu bu yüzden kimse ismini bilmiyordu, Stanley kendini "Stanford" olarak tanıttı ve sahte kimlikle vb. Stanley Pines'ı ölü olarak göstertti.

Dizide Dipper ve Mabel'in şaşırma sebebi onlar 2 farklı amcaları olduğunu bilmiyordu gazetede de sadece "Stan" yazdığı için olayı çakamadılar.
Yani Mabel ve Dipper'in ebeveynlerinden birinin yüzünü gördüğümüz tek sahne mi bu?

Yani mabel ve Dipper'in ebeveynlerinden birinin yüzünü gördüğümüz tek sahne mi bu?

Evet.
Zaten ilk bölümde "Ailemiz biraz hava almamız gerektiğine karar verip bizi "Stan Amca"mızın yanına yolladı." diyor.

Hatta şu an aklıma geldi Dipper ve Mabel'in babası olan Shermie Pines büyük ihtimalle "Stanley" diye bir kardeşi olduğunu bilmiyor bile. Babaları, Stanley evden ayrılıp onları terkettiği için Stanley'i ona söylememiştir bile.

Zaten konuda koyduğunuz gazete parçasının olduğu bölümün sonunda onlarında 2 amcaları olduğunu bilmediklerini görüyoruz ve bunu ailelerine mektup diye yazacaktı mabel :D
Yani Shermie'nin haberi bile yok "Stanley" diye birinden.

Evet.
Zaten ilk bölümde "Ailemiz biraz hava almamız gerektiğine karar verip bizi "Stan Amca"mızın yanına yolladı." diyor.

Hatta şu an aklıma geldi Dipper ve Mabel'in babası olan Shermie Pines büyük ihtimalle "Stanley" diye bir kardeşi olduğunu bilmiyor bile. Babaları, Stanley evden ayrılıp onları terkettiği için Stanley'i ona söylememiştir bile.

Zaten konuda koyduğunuz gazete parçasının olduğu bölümün sonunda onlarında 2 amcaları olduğunu bilmediklerini görüyoruz ve bunu ailelerine mektup diye yazacaktı mabel :D
Yani Shermie'nin haberi bile yok "Stanley" diye birinden.
FNAF'in hikayesinden bile iyiymiş ya bu çizgi dizi.

Geri
Yukarı