Eşya Karşılığında CS:GO Hesabı Alınabilir mi?

Anony

Hectopat
Selamlar. Bana bugün bir Rus ya da Bulgar bana AK47'imi verirsem hesabını vericeğini söyledi. Hesabın içindekiler önemli değil benim için seçkin olsa yeterli tabii. Ama sorum şu bu adam hesabı açarken telefon numarasını e postasını falan bağlıyor ben o hesabı %100 kendime alabilir miyim ve alabilirsem de nasıl alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Bana bugün bir Rus ya da Bulgar bana AK47'imi verirsem hesabını vericeğini söyledi. Hesabın içindekiler önemli değil benim için seçkin olsa yeterli tabii. Ama sorum şu bu adam hesabı açarken telefon numarasını e postasını falan bağlıyor ben o hesabı %100 kendime alabilir miyim ve alabilirsem de nasıl alabilirim.
Alabilirsin ama önce adama telefon numarasını ve Steam Guard'ı kaldırmasını söyle. Sonra şifreyi al e-posta ve telefon numarasını kendinr göre ayarla. Steam guardı kendi telefonunda etkinleştir ve şifreyi değiştir. Ama bence riske girme. Bana pek hoş bir anlaşma gibi gelmedi. Bence itemi alıp silicek sizi ve hesabıda vermeyecek.

Büyük ihtimalle sizi dolandırmaya çalışıyor. O kullanıcı engelleyin.
Sivil hayatta görüşmediğiniz birisi dışında bu tarz takaslar yapmamanızı öneririm.
CS:GO seçkin hesap olayı da seviye kasınca, hesaba ekleniyor diye biliyorum.

Rus mu? Rus oyuncular Ingilizce konuşabiliyor mu 🤔?
Ruslara güven olmaz. Dolandıracak adam seni. Kas 21 LvL seçkin ol. Ben satın aldım hilelerden dolayı. Bu adam da dolandıracak seni.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı