ETAB4 USB hata ayıklama modu aktif edilmiyor

OsmanKarakum

Hectopat
Daha fazla  
Tabletimde USB hata ayıklama modu aktif edilmiyor. Yani üzerine tıklanmıyor. Bu işlemi yapmadan root etme yada USB kilidini açma şansımız yok mudur acaba ?

@Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var. USB hata ayıklama modu görünüyor ama tıklayınca klik koymuyor. Birde dediğiniz gibi framaroot 1.9.1 indirdim ama paket yükleyici durduruldu diyor ve siliyor. Ne olur cevap verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Mdm yükleme sihirbazı" diye aratın.Tabletinize eski stock romu yüklemiş olucaksınız.Böylece eski root yöntemlerine kapı açılmış olarak örnek olarak otg'ye klavye takıp mdm giriş ekranında esc'ye basarak ayarlar geliştirici seçenekleri açıcaksınız ordan usb hata ayıklama aktif olur.Sonrasında mobogenie ile root atıp uygulamaları kaldırabilirsiniz.Daha güzel yöntemler var ama başka forumun tanıtımını yapmak olur.

Aynen öyle. Recovery modunda iken tableti bilgisayar'a bağlayabildim ve stock rom yükledim. Sırf tablet için OTG kablosu bile aldım ama buna değdi.
(Ek NOT: Mobogenie 3 den root atmanızı tavsiye ederim. 2 den atabiliyorsanız 2 den atın. mobogenie 3 ile root attıktan sonra devletin stock app'leri mobogenie 2 den sildim ve tablete format attım.)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı