Etail.com güvenlir midir?

Ben sadece fikrimi söyledim ben güvenmiyorum.. 250 TL'lik oyunu 35 70 TL'ye koyuyorsalar burda bir şey arardım sonuçda mağazaya gidip bir şey almıyorsun net üzerinden key alıyorsunuz Geçersiz olsaydı ne yapıcaktınız çok merak ediyorum..
Yanlış bilmiyorsam bunlar onaylı satıcı.

Ben sadece fikrimi söyledim ben güvenmiyorum.. 250 TL'lik oyunu 35 70 TL'ye koyuyorsalar burda bir şey arardım sonuçda mağazaya gidip bir şey almıyorsun net üzerinden key alıyorsunuz Geçersiz olsaydı ne yapıcaktınız çok merak ediyorum..

Neden o zaman siteyi savunma politikasına girdiniz?

Siteyi savunma politikasına girmedim dostum mantığını anlattım ve aldığım siparişlerin geldiğini ve internette bu site hakkında kötü konu olmadığını belirttim. Sen almayabilirsin ben konu sahibini bilgilendirme amaçlı yazdım kimseyi zorlamıyoruz sonuçta 😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Siteyi savunma politikasına girmedim dostum mantığını anlattım ve aldığım siparişlerin geldiğini ve internette bu site hakkında kötü konu olmadığını belirttim. Sen almayabilirsin ben konu sahibini bilgilendirme amaçlı yazdım kimseyi zorlamıyoruz sonuçta 😀
Konu başlığına yazmış arkadaş bende siteyi bilmiyorum ilk defa gördüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sitelerde oyunlar 35 TL iken oyun firmasından key alımı yapıyorlar. Daha sonra bu oyunlara Steam üzerinden zam geliyor ancak bu sitelerde ellerinde ki eski fiyattan aldıkları key olduğu için bir süre ucuza satıyorlar. Daha sonra buralarda zam geliyor zaten.

Instagram olayını ben de anlamadım. 250 TL'lik oyun birkaç ay önce 250 TL olmadığı için 35-70 TL'den satabiliyorlar. Humble Bundle da 350 TL'lik Bannerlord'u eski fiyatı olan 150 TL'den satıyordu. Steam'de değeri 200 TL olan Worms Reloaded GOTY Edition'u 3 gün önce Voidu üzerinden 6 TL'ye aldım. 35 TL vermiş olsam ve kod kullanılmış çıkmış olsa da (4.07%) desteğe yazıp çözebilirim sanıyorum.

Instagram olayını ben de anlamadım. 250 TL'lik oyun birkaç ay önce 250 TL olmadığı için 35-70 TL'den satabiliyorlar. Humble Bundle da 350 TL'lik Bannerlord'u eski fiyatı olan 150 TL'den satıyordu. Steam'de değeri 200 TL olan Worms Reloaded GOTY Edition'u 3 gün önce Voidu üzerinden 6 TL'ye aldım. 35 TL vermiş olsam ve kod kullanılmış çıkmış olsa da (4.07%) desteğe yazıp çözebilirim sanıyorum.
Almak isteyen alabilir ama tekrar diyorum ben güveniyorum.. Bilinmedik yer harici alımlara..

Ben sadece fikrimi söyledim ben güvenmiyorum. 250 TL'lik oyunu 35 70 TL'ye koyuyorsalar burada bir şey arardım sonuçda mağazaya gidip bir şey almıyorsun net üzerinden key alıyorsunuz geçersiz olsaydı ne yapacaktınız çok merak ediyorum.

Mağazadan oyun mu satın almak? Hahaha CD falan mı takacaksın bilgisayara?

Yeni konular

Geri
Yukarı