eTail.com.tr Deneyimim

Guthwine

Hectopat
Makaleler
11
Yer
Malatya
Selamlar. Bildiğiniz gibi God of War bilgisayara çıktı. Bende çıktığı gibi istek listeme ekledim doğal olarak. Yalnız fiyatı biraz yüksekti. Durum böyle olunca da güvenilir alternatifler aramaya başladım. Sosyal'de gezerken @Motionless IN White sayesinde bu siteyi buldum. Bakanlıktan onaylı olduğu içinde bu site üzerinden almaya karar verdim.

Öncelikle bir sorun yaşamadığımı belirteyim şimdiden. İlk kez sipariş veriyorsanız bazı güvenlik sebepleriyle biraz bekletiyor sizi. Benimki birkaç dakika sürmüştü, muhtemelen sizin de bu kadar sürer. Siparişiniz onaylandıktan sonra da "Siparişlerim" bölümünden aktivasyon kodunu alıyorsunuz. Ve işiniz tamamlanmış oluyor. Kodu vermeleri ne kadar sürer bilmiyorum. Çünkü GoW ön siparişteydi ve 14 Ocak'ta kodu vereceklerini söylemişlerdi. Ama bir güzellik yaparak bugün kodu verdiler. Hatta kod ben okuldayken gelmişti. E, GoW bu bekleyemiyor insan. Tahtaya Steam yükleyip aktive etmiştim kodu. Sayelerinde şimdiden ön yükleme yapabileceğim.

Uzun lafın kısası sorunsuz ve piyasaya göre nispeten ucuz güzel bir alışveriş yaptım. Sizlere de tavsiye ederim.

IMG_20220113_160210.jpg

IMG_20220113_160329.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı